Dobre lakiery hybrydowe
Fot. Pixabay

Lakiery hybrydowe stały się naszą codziennością. To o wiele ciekawsza forma niż tradycyjne rozwiązania, które nie są tak trwałe.  Oczywiście na rynku pojawia się coraz więcej producentów, którzy oferują najróżniejsze rozwiązania. Jakie dobre lakiery hybrydowe warto zakupić oraz na co zwrócić uwagę poszukując swojego ideału? Jeżeli poszukujesz odpowiedzi na te pytanie, koniecznie przeczytaj to, co mamy do przekazania!

Dobre lakiery hybrydowe – Czym konkretnie jest hybryda?

Same początki przygody z hybrydami przypisywane są oczywiście kosmetyczkom. To właśnie salony kosmetyczne oferowały taką usługę. Dopiero z biegiem czasu, Polki zaczęły samodzielnie kupować zestawy samodzielnie. Wszystko po to, by uzyskać profesjonalny efekt w domowym zaciszu.  Czym więc jest hybryda? Jest to specjalna emalia polimerowa, którą należy utwardzać pod działaniem światła ultrafioletowego. Używa się do tego specjalistycznej lampy UV lub LED. Po takim utwardzeniu lakier nie odpryskuje, a sama stylizacja paznokci utrzymuje się na paznokciach około 3 tygodni. Obecnie w sklepach dostępne są opcje, takie jak: lakiery termiczne, opcje 3 w 1 oraz 5 w 1 czy także te bez konieczności utrwalania światłem LED lub UV. Które z nich warto zakupić? Wszystko opisujemy poniżej!

Dobre lakiery hybrydowe – Czym konkretnie jest hybryda?
Fot. Pixabay

Dobre lakiery hybrydowe termiczne

Są to lakiery hybrydowe, które zmieniają kolor pod wpływem temperatury. Barwa ciemnieje w niskich temperaturach i rozjaśnia się w tych wyższych. Bardzo często klientki mówią, że sam efekt podobny do manicure francuskiego. Wszystko dlatego, że temperatura na krawędzi paznokcia jest zwykle niższa od temperatury płytki. To bardzo ciekawa opcja, która zaskakuje szczególnie te osoby, które nigdy nie widziały takiego efektu. Jeżeli więc lubisz zaskakiwać i cieszyć się z takich rozwiązań, koniecznie zakup chociaż jeden taki lakier. Najlepiej dorzucić do tego dobrą odżywkę do paznokci. Wtedy efekt będzie najlepszy!

Dobre lakiery hybrydowe 3 w 1

Zaczęliśmy od pewnego rodzaju ciekawostki. Teraz pora na rozwiązanie bardziej znane wśród pań. Do wykonania hybryd potrzebujemy oczywiście bazy UV, lakieru oraz topu. Wykonanie każdego etapu osobno jest długie i nie zawsze możliwe do zrealizowania. Właśnie dlatego producenci wychodzą naprzeciw oczekiwaniom pań. Właśnie dlatego lakier hybrydowy 3 w 1 to baza, lakier i top. Wszystko zamknięte w jednej buteleczce!  Wystarczy nałożyć tylko jeden produkt, a następnie utwardzić to w lampie.

To nie wszystko! Bardzo ciekawym kosmetykiem jest nowość, czyli lakier hybrydowy 5 w 1. Taka opcja udostępnia również możliwość budowania i przedłużania płytki paznokcia. Jeśli więc paznokcie są łamliwe warto zastosować to konkretne rozwiązanie. Efekt końcowy wygląda niemal identycznie, jak ten z salonu.

A może lakier hybrydowy bez lampy?
Fot. Pixabay

A może lakier hybrydowy bez lampy?

Czy wiedziałeś, że obecnie na rynku dostępne są hybrydy, których nie trzeba utwardzać pod światłem? To ciekawe rozwiązanie dla osób, które mają słabe i łamliwe płytki paznokcia oraz chcą je zwyczajnie zregenerować. Jednocześnie nie mając lampy można cieszyć się trwałym efektem. Zaletą lakieru, którego nie trzeba utwardzać lampą jest również łatwość w jego zmyciu. Oczywiście sam produkt nie zapewnia takiej samej trwałości jak tradycyjne lakiery hybrydowe, ale jest o wiele lepszym rozwiązaniem od zwykłych produktów drogeryjnych.

Jak zakupić dobre lakiery hybrydowe?

Dobre lakiery hybrydowe to przede wszystkim sprawdzony producent, który potwierdzi, że produkt jest odpowiednio przetestowany. Dokonując zakupu warto zweryfikować informacje dotyczące poszczególnych testów. To właśnie może zapobiec powstawaniu uczuleń i alergii. Nie zawsze to, co tańsze będzie lepsze. Warto więc przeczytać opinie dotyczące konkretnego produktu. Najlepiej, by lakier hybrydowy miał dobre krycie i łatwy w użyciu pędzelek. Dzięki temu sama aplikacja nie będzie sprawiała jakiegokolwiek problemu. Oczywiście cena jest również ważna. Warto polować na sezonowe promocje. Podczas takich wydarzeń można bowiem wyrwać perełki w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Dobre lakiery hybrydowe są niezbędnikiem w licznych domowych kosmetyczkach. Coraz częściej decydujemy się na samodzielne zdobienia, które nie są gorsze od tych, które wykonują profesjonalistki. Lakier tradycyjny, 3 w 1 czy może termiczny? Wszystko zależy od Twoich preferencji! Zdecydowanie zachęcamy, aby wypróbować każdego z nich i wybrać to, co najlepsze dla Ciebie!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here