Najlepsza lampa do hybryd
Fot. Unsplash

Hybrydy to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych metod zdobienia paznokci. Decydujemy się na przede wszystkim ze względu na swoją trwałość. Ogromnym plusem będzie też połysk, kolor oraz efekt podobny do tego, który uzyskamy w salonie. Oczywiście decydując się na taki manicure będziemy potrzebować specjalnej lampy. Najlepsza lampa do hybryd wpływa na jakość i trwałość uzyskanego efektu. Jak wybrać dobrze podczas zakupów? Zobacz!

Poznaj lampę UV

Lampa UV do hybrydy to jedna z najbardziej klasycznych wersji lamp utwardzających. Jedną z jej głównych zalet jest to, że przy jej wykorzystaniu można także utwardzać różne żele, które stosowane są do przedłużania płytki. Dodatkowo jej prostota sprawia, że sama lampa doskonale nadaje się do użytku w domu. Jednocześnie to świetna opcja, która jest wykorzystywana w profesjonalnych salonach kosmetycznych.

Warto wiedzieć, że korzystając z lamp UV należy regularnie wymieniać żarówki. Następuje to średnio co 3 do 6 miesięcy. Jeżeli nie wymienisz szwankującego elementu, możesz spowodować więcej szkód! Źle działająca lampa może powodować bardzo poważne reakcje alergiczne czy zniszczenia płytki paznokcia. Wtedy nawet najlepsze odżywki mogą być niewystarczające.  Która żarówka ma najlepszą moc do pojazdów hybrydowych? Spokojnie! Pamiętaj, że prawidłowe korzystanie z lampy utwardza nałożony produkt w ciągu kilku minut.

Najlepsza lampa do hybryd – dokonaj wyboru!
Fot. Unsplash

Czym jest lampa LED?

To zaraz obok lamp UV jedno z najpopularniejszych rozwiązań, które jest dostępne na rynku. Zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w tych online znajdziesz wiele rozmiarów, wzorów, kolorów, a nawet kształtów. Dodatkowo w tym przypadku nie ma potrzeby wymiany żarówek. Taka lampa posiada niewymienną wbudowaną diodę LED. Oznacza to, że urządzenie może pracować nieprzerwanie przez kilka lat. Ponadto to konkretne rozwiązanie jest energooszczędne, a to nie tylko pozwoli oszczędzić kilka złotych, ale również jest przyjazne dla środowiska.

Kupując lampę LED możesz liczyć na naprawdę krótki czas utwardzania. Poszczególne warstwy utwardzane są od 30 do 120 sekund. Dobrze też wybrać opcję o większej mocy. Należy jednak unikać stosowania świateł o niższej mocy, na przykład 9 W. Najlepsze modele zaczynają się od 24W.

Przydatne funkcje w lampach do hybryd
Fot. Unsplash

Przydatne funkcje w lampach do hybryd

Czy lampy hybrydowe mogą służyć jednie do utwardzania poszczególnych warstw? Jest to ich podstawowa funkcja. Warto jednak zwrócić uwagę na wiele dodatkowych udogodnień. To dzięki nim można jeszcze łatwiej uzyskać pożądany efekt. Do najbardziej funkcjonalnych dodatków możemy zaliczyć:

  • Timer – jest to po prostu licznik czasu, który pokazuje, ile czasu należy trzymać paznokcie pod naświetleniem. Wszystko, co musisz zrobić, to ustawić odpowiednią liczbę sekund. Dzięki temu nie ma konieczności zastanawiania się, czy można już rozpoczynać dalszą pracę nad manicure, czy nadal trzymać paznokcie pod lampą UV lub lampą LED.
  • Czujnik ruchu – dzięki takiej funkcjonalności światło może się samoczynnie włączać i wyłączać. Robiąc paznokcie nie trzeba naciskać żadnych przycisków. Dodatkowo taki czujnik ruchu sprawia, że ​​Twój sprzęt będzie jeszcze bardziej energooszczędny.

Najlepsza lampa do hybryd – dokonaj wyboru!

Wybór odpowiedniej lampy do hybryd nie jest łatwym zadaniem. W końcu taki zakup towarzyszy nam już przez lata. Lampy LED są zdecydowanie wygodniejsze w użyciu. Decydując się na taką opcję nie musisz martwić się o wymianę żarówek. Lampy LED doskonale sprawdzają się także w profesjonalnych salonach kosmetycznych. To dzięki nim można zapewnić swoim klientom szybkie usługi manicure hybrydowego i przedłużania paznokci.

 

Najlepsza lampa do hybryd sprawi, że wykonywanie manicure hybrydowego będzie zwyczajnie prostsze. Warto wybierać modele o wyższej mocy. Dzięki nim nie będziesz musiał tracić dodatkowego czasu na długie utwardzanie. To prawdziwa wygoda, nawet jeśli robisz paznokcie raz na miesiąc. Dobrze też unikać podróbek, które mogą wywołać więcej szkody niż pożytku. W końcu promieniowanie może również wywołać poparzenia czy reakcje alergiczne. Dokonanie rozważnego wyboru będzie najlepszą decyzją, która w konsekwencji przyniesie wiele przyjemności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here