Opakowania do twojej firmy – wysyłaj wszystko tak jak chcesz

0
691

Zakupy online to niemalże codzienność, która sprawia, że coraz więcej firm, jak i osób prywatnych, musi korzystać z możliwości opakowywania produktów, które zamierza wysłać. Opakowanie musi przy tym spełniać szereg kryteriów, które sprawiają, że jest trwałe, zabezpiecza znajdujące się wewnątrz artykuły oraz prezentuje się zachęcająco, co także pomaga w uzyskaniu lepszej opinii klientów. Co zatem warto wykorzystać?

Folia stretch

Jednym z najczęściej wykorzystywanych rodzajów opakowań jest folia stretch, którą można znaleźć pod adresem https://janbox.pl/oferta/folie-stretch/. Jest to bardzo wygodny rodzaj opakowania, który pozwala na zabezpieczenie praktycznie każdego przedmiotu, niezależnie od jego kształtu i wielkości. Z łatwością dopasowuje się bowiem do przedmiotu i sprawia, że jest on ciasno zawinięty w wytrzymałą folię.

Folia stretch doskonale nadaje się także do zewnętrznego opakowywania pudełek, jako ich dodatkowe zabezpieczenie. Jej ważną zaletą jest możliwość zakupienia zarówno przezroczystej, jak i czarnej wersji, dzięki czemu można również dobrze ukryć przed niepowołanym wzrokiem to, co znajduje się w środku.

Kartonowe pudełka

Kolejnym niezwykle często wykorzystywanym rodzajem opakowania są kartonowe pudełka. Mogą przybierać wiele różnych wielkości i kształtów, dzięki czemu idealnie sprawdzają się do pakowania nawet wielu przedmiotów lub rzeczy o dużych rozmiarach. Zaletą kartonowych pudełek jest to, że mogą zostać dodatkowo wypełnione materiałem zabezpieczającym, takim jak folia bąbelkowa, styropian czy inne materiały absorbujące wstrząsy i uderzenia. Dzięki temu będą świetnie sprawdzać się w ochronie rzeczy kruchych i delikatnych.

Kartonowe pudełka mają także szereg innych zalet. Przede wszystkim w przedsiębiorstwach, w których prowadzona jest wysyłka na szeroką skalę, można je z łatwością przechowywać w dużej ilości, by zawsze czekały w pogotowiu. Niemniej istotne jest ich łatwe i szybkie składanie, pozwalające na zapakowanie dużej ilości artykułów w krótkim czasie. Zwiększa to wydajność pracy i sprawia, że cały proces produkcji, pakowania i wysyłki odbywa się sprawniej.

Również składowanie gotowych do wysyłki paczek albo układanie ich na paletach czy w samochodach jest łatwe, jeśli wszystko znajduje się w pudełkach. Ich kształt sprawia, że można je ciasno upakować jedna obok drugich i na sobie, co zapewnia oszczędność miejsca i pomaga w składowaniu oraz transporcie.

Pudełka na życzenie

Potrzebujesz konkretnego modelu, rozmiaru a może nadruku na pudełku? Producent opakowań JanBox, którego można poznać pod adresem https://janbox.pl/, zapewnia swoim klientom możliwość zaprojektowania takich opakowań kartonowych, które będą im najbardziej pasowały. Dzięki temu nie tylko zabezpieczysz swoje towary, ale jeszcze uzyskasz możliwość dostarczania ich w opakowaniach szytych na miarę. Dzięki temu staną się dodatkowym atutem dla twoich klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here