Peruka – Baby hair – nowy trend w branży

0
614

Z przyjemnością poinformować możemy, że jeżeli chodzi o branżę perukarską w naszym kraju, to nieprzerwanie się ona rozwija i oferuje konsumentom coraz to nowe rozwiązania mające za zadanie w stu procentach wpisać się w ich oczekiwania oraz preferencje. Jak wynika z naszych obserwacji odnośnie kategorii produktów, którymi nasi konsumenci są w ostatnim czasie szczególnie zainteresowani, okazuje się, iż z wielką chęcią sięgają oni po peruki z baby hair, a więc takie, w których ramach zastosowywano pasemka cienkich i kręconych włosów. Są one bardzo zbliżone wyglądem do włosów porastających główkę małego dziecka, a w połączeniu z grubszymi oraz gęstszymi włosami stanowiącymi pozostałą część peruki gwarantują one naturalny, elegancki wygląd osobie noszącej taką perukę.

Baby hair w peruce pozwalają na uwydatnienie linii czoła oraz podkreślenie rysów twarzy osoby zainteresowanej, jednocześnie sprawiając, że będzie ona mogła czuć się atrakcyjnie niezależnie od miejsca w którym się znajdzie oraz ukryć przed światem problemy z nadmiernie wypadającymi oraz przerzedzającymi się w sposób niekontrolowany włosami, z którymi to się na przestrzeni ostatnich miesięcy zmaga. Zagęszczanie włosów stanowiących swoisty fundament takiej peruki jest również jak najbardziej możliwe – wystarczy że sięgniemy po specjalistyczne pasemka wykonane z najwyższej jakości włókien, dzięki którym możliwe jest sprawienie, by posiadany przez nas wyrób prezentował się jeszcze bardziej okazale niż w momencie zakupu i został wizualnie zagęszczony, powodując jeszcze większy zachwyt wśród znajomych, rodziny oraz współpracowników.

Warto wspomnieć, że podobnie jak pasemka standardowe znajdujące się w naszej ofercie produktowej, tak i baby hair powstają z materiałów hipoalergicznych, a więc ich kontakt ze skórą głowy z pewnością nie będzie powodował podrażnień bądź też reakcji alergicznych. Podobnie ma się sytuacja w przypadku stosowanych przez nas baz monofilamentowych, które to są w pełni bezpieczne dla użytkownika i nie powodują jakichkolwiek problemów dermatologicznych…nawet w przypadku długotrwałego użytkowania.

Jak informują eksperci, baby hair, a więc włosy do złudzenia przypominające te dziecięce, idealnie sprawdzą się tak w przypadku konsumentów zmagających się z łysieniem telogenowym, androgenowym, czy plackowatym, jak i klientów którzy chcą najzwyczajniej w świecie poddać swój wygląd daleko idącej metamorfozie na drodze zmiany uczesania. Aplikacja peruki jest całkowicie nieinwazyjna, co sprawia że jest to rozwiązanie o wiele chętniej wybierane od przeszczepu włosów, który to jak wiadomo nie tylko jest zabiegiem dość bolesnym, ale i nie gwarantuje stuprocentowej skuteczności i uzyskania rezultatów, które określilibyśmy za w pełni satysfakcjonujące. Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji odnośnie naszej obecnej oferty oraz zasięgnąć porad z zakresu sztuki perukarskiej, serdeczne zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy to z radością podzielą się z Państwem swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here