O nas

24gazeta.pl jest społecznościowym serwisem informacyjnym poświęconym dziennikarstwu  internetowemu.

W Serwisie 24gazeta.pl – Dziennikarstwo internetowe są publikowane teksty autorskie, komunikaty prasowe firm i instytucji przekazywane przez nie same oraz informacje prasowe dotyczące działalności firm i instytucji przygotowywane przez agencje PR.

Wpisy są umieszczane samodzielnie przez autorów, pracowników firm i agencji PR oraz  wspólpracowników portalu 24gazeta.pl. 

Teksty  publikowane są w łatwy sposób, dzięki przyjaznemu pulpitowi administracyjnemu. Publikacje  szybko zdobywają popularność w sieci, ponieważ pozycja portalu w globalnej pajęczynie systematycznie rośnie.

24 gazeta.pl pozwala odbyć studentom i absolwentom praktyki dziennikarskie (staże absolwenckie)  w wygodnej formule on-line.  Praktykanci mogą u nas rozpocząć  swoją przygodę z dziennikarstwem, którą potem z powodzeniem kontynuują w  serwisach internetowych uznanych mediów.

Ponadto na stronach serwisu umieszczane są również informacje  z sekcji Polecane w formie  graficznej z wykorzystaniem opcji SlideShow-a.

Teksty umieszczone na łamach portalu są przeznaczone do dalszej publikacji na innych stronach pod warunkiem umieszczenia zdania: Artykuł pochodzi z portalu 24gazeta.pl w postaci aktywnego linku aktywnego linku do strony 24 gazeta.pl

Serwis 24gazeta.pl jest marką internetową należącą do Instytutu Przedsiębiorczości i Samorządności zs. w Warszawie

Wpisy w portalu 24gazeta.pl w okresie 21.03.2010-21.03.2011

Redakcja 24gazeta.pl

Add reply

You must be logged in to post a comment.