Home » Nieruchomosci » Totalbud oddaje do użytku „Villę Juliette”
Sty
27

Zgodnie z harmonogramem prac i umową z inwestorem stołeczna firma Totalbud oddała do użytku budynek mieszkalny „Villa Juliette” zlokalizowany przy ulicy Drogomilskiej 12 na warszawskim Bemowie. Odbywają się już odbiory pierwszych mieszkań przez ich nabywców w firmie deweloperskiej Bemowo Drogomilska sp. z o.o.

Mówi kierownik budowy z ramienia Totalbudu Tomasz Sidorowicz: „Mamy satysfakcję, że warszawskie Bemowo zyskuje dzięki nam bardzo estetyczny budynek. Jego elewacja została urozmaicona poprzez indywidualnie zaprojektowane oprawy okien. Okna umieszczono w płytkich niszach, zaś nisze te w zależności od kondygnacji są obracane wokół osi okna, co dodatkowo urozmaica elewację i nadaje jej głębi. Kolorystykę budynku zaprojektowano w barwach ciepłych. Większość powierzchni elewacji pokrywa kolor kości słoniowej. Akcenty (oprawa okien) oraz barierki, w tym balkonowe oraz podcień przed wejściem głównym, pokryte są kolorem brązowym”.

Tym samym dobiegła końca pierwsza w Polsce inwestycja francuskiej Grupy Spirit. „Villa Juliette” stanęła na działce o powierzchni 900 m². Część podziemna tej inwestycji to dwie kondygnacje garażowe na 53 miejsca parkingowe. W pięciopiętrowej części nadziemnej znajdują się mieszkania dwupokojowe o metrażach od 37,29 do 41,95 m²; trzypokojowe od 58,19 do 66,53 m²; czteropokojowe 77,6 m².

Zakończenie inwestycji komentuje prezes Totalbudu Mariusz Pałka: „Z perspektywy czasu oceniam, że warto było związać się ze znanym zachodnim inwestorem, gdyż mogliśmy zrealizować dla stolicy dobry i bardzo estetyczny projekt mieszkaniowy. »Villa Juliette« jest naszym nad wyraz udanym projektem inaugurującym współpracę z cenionym we Francji inwestorem budowlanym i mam nadzieję na dalszą dobrą współpracę z Grupą Spirit”.

Totalbud specjalizuje się w kompleksowej budowie obiektów „pod klucz”. Oprócz tego firma wykonuje konstrukcje żelbetowe, roboty ziemne, posadzkarskie i elewacje. 7 listopada 2013 r. Totalbud obchodził 10-lecie istnienia.

Comments are closed.