Home » Pozostałe » Smartwatch Sony w promocji Bakotech & TitanHQ
Sty
20

Bakotech Sp. z o.o wraz z TitanHQ, producentem rozwiązań z zakresu MAIL&WEB SECURITY informuje o specjalnej promocji, przeznaczonej dla partnerów handlowych, w której nagrodą główną jest smartwatch Sony.

Promocja obejmuje oba rozwiązania marki TitanHQ, dostępne w ofercie dystrybutora – system antyspamowy SpamTitan oraz bramę sieciową WebTitan. WebTitan to nowoczesne oprogramowanie z polskojęzyczną konsolą, służące do web filteringu, czyli filtracji stron internetowych, treści dostępnych online oraz kontroli dostępu do Internetu, pozwalające na zapobieganie zagrożeniom generowanym przez phishing, malware, czy też strony z niebezpieczną zawartością i/lub niepożądaną treścią. Oprogramowanie SpamTitan dedykowane jest ochronie poczty elektronicznej: identyfikuje i blokuje niechciane wiadomości, które mogą być nośnikiem zagrożeń typu „phishing”, pocztę pochodzącą z Sieci Botnet, spam bazujący na grafikach, a także dostęp do szkodliwych adresów www.

Warunkiem udziału w promocji jest zarejestrowanie i zamknięcie jako wygrany projektu o wartości 10.000 zł netto (cena po rabacie partnerskim) w okresie trwania promocji. Oferta promocyjna trwa od 10.11.2015 do 31.12.2015 i dotyczy tylko nowo zarejestrowanych projektów (nie obejmuje odnowień). Dystrybutor dopuszcza możliwość łączenia projektów tak, by ich łączna wartość spełniała warunki promocji. Każdy uczestnik promocji, który spełni wymagania określone w regulaminie otrzyma nagrodę w postaci smartwatcha Sony SW2. Regulamin promocji dostępny jest na stronie www.bakotech.pl.

Jednocześnie Bakotech przypomina o dwóch pozostałych promocjach, które obowiązują do końca bieżącego roku. Są to:
1) Promocja 3 for FREE w postaci 3 miesięcznej bezpłatnej ochrony antyspamowej dla partnerów, którzy podpiszą umowę o świadczenie usług bezpieczeństwa w modelu SaaS
2) Promocja 10% mniej na ceny SRP dla wszystkich klientów z sektora EDU/GOV, zainteresowanych rozwiązaniem WebTitan.

Szczegółowe informacje odnośnie promocji wraz z regulaminem znajdują się na stronie dystrybutora.

Promocje nie łączą się ze sobą.

Więcej informacji:
BAKOTECH Sp. z o.o.
Sandra Wasiak
Marketing Manager
tel. 660 343 988
e-mail: sandra.wasiak@bakotech.com
www.bakotech.pl
Lucky Monday
PR&Events
Renata Postawa-Giza
PR Specialist
tel. 607 200 775
e-mail: r.postawa-giza@luckymonday.pl
www.luckymonday.pl

Comments are closed.