Home » Handel » Nowy salon marki Gatta w Centrum Handlowym Arkadia
Lis
11

We wtorek, 10 listopada, Gatta, wraz ze swoją ambasadorką Justyną Steczkowską, uroczyście otworzyła, odmieniony salon w warszawskiej Arkadii. Miejsce utrzymane w pastelowej, kobiecej stylistyce, w wyjątkowy sposób eksponuje nową, zmysłową bieliznę marki. W salonie nie zabraknie też rajstop klasycznych, modowych i funkcyjnych oraz odzieży z najnowszej kolekcji. Salon stworzono w zgodzie z potrzebami nowoczesnych klientek i z poszanowaniem klasycznych zasad feng shui.

Nowy salon marki nie zmienił swojej lokalizacji – nadal znajduje się na I piętrze centrum – zmiana dotyczyła natomiast jego stylistyki i koncepcji – wnętrze jest teraz wyjątkowo kobiece i zmysłowe. Nowoczesny i zarazem subtelny salon w wyjątkowy sposób eksponuje nową ofertę marki Gatta – kolekcję bielizny Gatta Intimate. Jest to nowoczesne i eleganckie miejsce dla kobiet.
Nowy salon stworzono z udziałem specjalistów feng shui, respektując jego zasady.
Poza bielizną w salonie znaleźć można także regularną kolekcję marki Gatta – odzież i rajstopy. Zakupy w nowym salonie ułatwi usprawniona nawigacja – został on podzielony na strefy. Klientki szybciej odnajdą chociażby klasykę, trendy, rajstopy funkcyjne.
We wtorek, 10 listopada, pierwszą klientką nowego salonu, która jednocześnie dokonała jego oficjalnego otwarcia, była ambasadorka marki Gatta – Justyna Steczkowska.
Nowy salon marki Gatta mieści się w Centrum Handlowego Arkadia, przy Al. Jana Pawła II 82 w Warszawie.

Comments are closed.