Home » Imprezy » Nadbałtyckie Roadshow z marką Sembella dobiegło końca
Wrz
11

Marka Sembella – należąca do międzynarodowego koncernu Recticel – producenta działającego w obszarze 3 gałęzi przemysłu – w tym lidera produkcji materacy w Polsce i Europie, zakończyła letnią akcję „Sembella Roadshow”. Przez 8 wakacyjnych weekendów na nadbałtyckich plażach można było zapoznać się z szeroką gamą produktów, takich jak materace piankowe i sprężynowe, łóżka kontynentalne oraz niezbędne do nich akcesoria.
Profesjonalni doradcy pomagali gościom Miasteczek Sembella wybrać model materaca będący dla nich najlepszym rozwiązaniem w sypialni lub w obiekcie noclegowym. Możliwość nieograniczonego testowania 16 modeli materacy i łóżek kontynentalnych to krok w stronę klientów i doskonała możliwość do zwiększenia ich świadomości o zdrowym śnie, o własnych potrzebach i narzędziach, dzięki którym odniosą sukces, a także zadbają o najbliższych.
Organizatorzy zaplanowali szereg atrakcji, największą popularnością cieszyły się zajęcia jogi i Tai Chi, konsultacje ze specjalistami z zakresu dietetyki i kosmetologii oraz relaksacyjne masaże. Rozdano hektolitry wody mineralnej, tony jabłek i tysiące wakacyjnych gadżetów.
„Była to już druga edycja naszej wakacyjnej akcji „Sembella Roadshow”. Miała ona na celu budowanie pozytywnego wizerunku firmy i edukację konsumentów. Nasi eksperci mieli za zadanie uświadamiać ludzi czym jest zdrowy sen i jak ważny jest dobór odpowiedniego materaca – mówi Kinga Królikowska, Marketing Manager Recticel Polska. Akcja, taka jak ta ma jeden najważniejszy cel – budować silną relację z naszymi klientami. Nie czekamy na nich tylko w naszych salonach, ale staramy się także wyjść do ludzi, w niecodzienny sposób prezentując ofertę – dodaje.”
Dla najmłodszych aranżowano specjalne kąciki, w których dzieci spędzały czas pod okiem pedagoga, biorąc udział w licznych grach, zabawach i konkursach. Kampania spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, dlatego firma ma w swoich planach kolejną edycję wydarzenia w przyszłym roku.

***
O marce Sembella:
Marka Sembella istnieje na polskim rynku od ponad 20 lat. Należy do grupy Recticel, cenionego koncernu pochodzenia belgijskiego. W ofercie firmy znaleźć można przede wszystkim materace i stelaże, a także łóżka kontynentalne, poduszki, kołdry i inne dodatki.

Filozofia marki Sembella opiera się na takich wartościach jak jakość, zdrowie i bezpieczeństwo, indywidualne potrzeby. Do produkcji materacy wykorzystywane są materiały najwyższej jakości i innowacyjne rozwiązania. Sembella, nie uznając kompromisów, daje swoim klientom gwarancję pełnej funkcjonalności i trwałości swoich produktów.

Obecnie marka Sembella ze swoimi produktami dostępna jest w sklepach meblowych w całej Polsce.

Comments are closed.