Home » Biznes, Gospodarka » SpamTitan Technologies zmienia się na TitanHQ
Sie
27

Bakotech, wyłączny dystrybutor rozwiązań SpamTitan oraz WebTitan w Polsce, informuje, iż z dniem 11 sierpnia zmieniła się nazwa producenta w/w produktów ze SpamTitan Technologies na TitanHQ.

Obecnie wszystkie rozwiązania dedykowane ochronie danych w Sieci, należące do tego producenta będą występowały pod jedną wspólną marką – TitanHQ. Wraz ze zmianą nazwy dokonano również rebrandingu w zakresie identyfikacji wizualnej (strona www oraz logotypy).

 

Producentem rozwiązań SpamTitan oraz WebTitan, oferowanych w Polsce przez firmę Bakotech, jest irlandzka firma TitanHQ (uprzednio SpamTitan Technologies), założona przez zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą w zakresie opracowywania i wdrażania zaawansowanych produktów bezpieczeństwa internetowego. W trakcie rozwoju działalności firma ta wprowadzała na rynek nowe produkty, z system antyspamowym SpamTitan oraz bramą sieciową WebTitan na czele.
Jak podkreśla Ronan Kavanagh, CEO TitanHQ, od samego początku intencją firmy było zapewnianie łatwych w użyciu rozwiązań bezpieczeństwa, bez straty na funkcjonalności i wydajności. Wraz ze wzrostem przedsiębiorstwa i wprowadzaniem do oferty kolejnych wersji produktów o różnych metodach implementacji, pojawiła się potrzeba złączenia wszystkich rozwiązań pod jedną marką, z jedną cyfrową platformą, która pozwoli na bardziej przejrzystą współpracę, komunikację i wsparcie, zarówno dla partnerów, jak i klientów końcowych. Tak powstał TitanHQ.
Wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań TitanHQ w Polsce jest firma Bakotech. Oferowane przez nią produkty to: SpamTitan – poświęcony ochronie serwerów pocztowych oraz WebTitan – dedykowany kontroli dostępu do Internetu i przeglądanych treści.
Szczegółowe informacje odnośnie rozwiązań można znaleźć na polskiej stronie pod adresem: http://try.titanhq.com/spamtitan-polish-tour/
A także bezpośrednio na stronie producenta: www.titanhq.com

 

Więcej informacji:
BAKOTECH Sp. z o.o.
Sandra Wasiak
Marketing Manager
tel. 660 343 988
e-mail: sandra.wasiak@bakotech.com
www.bakotech.pl
Lucky Monday
PR&Events
Renata Postawa-Giza
PR Specialist
tel. 607 200 775
e-mail: r.postawa-giza@luckymonday.pl
www.luckymonday.pl

Comments are closed.