Home » Biznes » Nowa dyrektor operacyjna w Voice Contact Center z Grupy OEX
Sie
27

Od stycznia 2015 roku za zarządzanie działaniami operacyjnymi i obsługę klienta w należącej do Grupy OEX spółce Voice Contact Center odpowiada Ewa Czarnecka.

Nowa dyrektor operacyjna posiada ponad 12-letnie doświadczenie w branży contact center. Poprzednio była związana ze spółką Poland, gdzie zajmowała stanowisko dyrektora ds. sprzedaży i obsługi klienta.

Dołączenie Ewy Czarneckiej do Voice Contact Center zamyka okres kompletowania nowego zespołu managerskiego w spółce. W październiku 2014 roku na czele zarządu stanął Konrad Rochalski, pełniący jednocześnie funkcję prezesa w firmach OEX S.A. oraz ArchiDoc S.A. Zespół managerów Voice Contact Center uzupełnia Ewa Depta, dotychczasowa dyrektor sprzedaży.

Powstały w 2009 roku Voice Contact Center szybko awansował do grona największych firm w branży. Spółka pozyskała grono stałych klientów oraz zbudowała skuteczny zespół pracowników. Moim celem jest korzystanie z tych osiągnięć oraz stabilny rozwój projektów z obszaru obsługi klienta wsparty wzmocnieniem zespołu i potencjału lokalizacyjnego – informuje Ewa Czarnecka, dyrektor operacyjna Voice Contact Center.

Ewa Czarnecka jest absolwentką prawa w Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. Łazarskiego. Do jej zainteresowań należą podróże, muzyka elektroniczna, malarstwo, sztuka użytkowa oraz projektowanie ubiorów.

Voice Contact Center specjalizuje się w usługach z zakresu wielokanałowej obsługi klienta oraz sprzedaży telefonicznej. Dzięki przynależności do Grupy OEX oferuje kompleksowe wsparcie procesów biznesowych związanych z komunikacją z klientami. Na koniec 2014 roku Voice Contact Center dysponował trzema centrami operacyjnymi – w Łodzi, Warszawie oraz Chorzowie. W najbliższych miesiącach planowane są kolejne inwestycje.

Więcej na stronie www.voicecc.pl

,

Comments are closed.