Home » Biznes, Internet, Marketing internetowy » Divante przejmuje opiekę nad e-sklepem TOYA S.A.
Kwi
08

Divante – spółka z Grupy OEX oferująca rozwiązania w zakresie e-commerce i marketingu internetowego zajęła się obsługą techniczną e-sklepu toya24.pl, oferującego szeroki asortyment narzędzi ręcznych i elektronarzędzi. Podstawowym celem projektu jest zapewnienie bezpieczeństwa i ciągłości działania internetowego kanału sprzedaży firmy TOYA SA.

W ramach pierwszego etapu prac zespół Divante wykonał przegląd obecnych systemów  wykorzystywanych przez klienta pod kątem bezpieczeństwa, wydajności i jakości kodu źródłowego. Następnie wprowadzono poprawki oraz zapewniono SLA dla aplikacji. Za gwarancję zachowania przyjętych parametrów obsługi sklepu internetowego odpowiada tzw.  Grupa Uderzeniowa Divante, która w ciągu maksymalnie godziny reaguje na wszelkie problemy związane z aplikacją. Spółka z Grupy OEX wesprze klienta także w obszarze optymalizacji hostingu.

Divante posiada wieloletnie doświadczenie w przejmowaniu i migrowaniu technologii. W wypadku TOYA sprawa była o tyle prosta, że sklep stworzono na popularnej platformie sklepowej Magento –  mówi Piotr Karwatka, wiceprezes zarządu Divante.

Przejęcie i utrzymanie internetowego kanału sprzedaży firmy TOYA przez Divante pozwoliła zapewnić ciągłość i bezpieczeństwo biznesu. W  ramach usługi klient otrzymuje zarówno możliwość dalszego rozwoju aplikacji, jak i opcję korzystania z szerokich kompetencji zespołu spółki z Grupy OEX, w skład którego wchodzą m.in. webmasterzy, programiści, psychologowie i projektanci.

Divante to godny zaufania partner, z interesującymi realizacjami w portfolio i zespołem profesjonalistów ze wszystkich obszarów dotyczących sklepów internetowych. Świetny kontakt, służenie radą i wsparciem, jak też wysokie kompetencje w zakresie platformy Magento to kolejne atuty firmy –  mówi Przemysław Wróbel, Specjalista E-commerce, TOYA S.A.

Divante oferuje  migrację  serwisów e-commerce z dowolnego rozwiązania. Proces jest poprzedzany szczegółową analizą, sporządzeniem listy ryzyk, a następnie planu migracji. Całość kończy się testowaniem przeniesionych funkcji i danych. Cała operacja przebiega w sposób niezauważalny dla użytkowników końcowych.

, ,

Comments are closed.