Home » Handel, Moda, Wydarzenia » W Bonarce modnie, modniej, jeszcze modniej
Wrz
16

18 września w Bonarka City Center będzie wyśmienitym dniem dla wszystkich miłośniczek odważnej i stylowej, ale też i eleganckiej mody. Otwarty zostanie salon modowy SiNSAY, czemu towarzyszyć będzie mnóstwo stylistycznych atrackji i konkursów z cennymi nagrodami. Na klientów czekać też będzie rozbudowany butik Mohito oraz drugi już Reserved.

Wkrótce na ulicach Krakowa pojawią się atrakcyjnie ubrane hostessy wręczające oryginalne zaproszenia zachęcające do odwiedzenia nowego salonu SiNSAY w Bonarce. Modowe huczne otwarcie już 18 września – każdy, kto tego dnia zawita do Bonarki, dostanie możliwość zaprojektowania unikatowej torby dla siebie. Będzie także możliwość stworzenia specjalnej stylizacji składającej się z kolekcji SiNSAY i sfotografowania jej (zarówno na sobie, jak i na swojej przyjaciółce). Kompozycje zostaną ocenione przez jury składające się z modowych blogerek. Najatrakcyjniejszne kreacje wezmą udział w minipokazie mody. Oczywiście, każda z powyższych stylowych konkurencji daje szanse na zdobycie atrakcyjnych nagród!

To wszystko stanowić będzie jedynie preludium najważniejszej atrakcji, czyli poznania odważnego, szalonego i nietuzinkowego stylu marki SiNSAY (poziom +1 w Pasażu Północnym).

Panie, które w modzie bardziej cenią niebanalną miejską elegancję, ubiór podkreślający pewność siebie, lecz z odpowiedną dozą luzu, również powinny być tego dnia zachwycone. Wraz z otwarciem SiNSAY zostanie otwarty również powiększony butik Mohito w nowej lokalizacji (poziom +1, przy Palmiarni). Do udanych zakupów będą zachęcać nie tylko kuszące stroje tej znanej marki, ale i specjalny rabat – 20% zniżki na wszystko!

Jakby tego było mało, tego samego dnia swe podwoje w Bonarce otworzy drugi już salon niezwykle popularnej marki Reserved (poziom 0, Łuk Zachodni). W nowym lokalu o powierzchni 800 m² klienci krakowskiego centrum handlowego będą mogli znaleźć najmodniejsze męskie i dziecięce kolekcje. Otwarcie SiNSAY nastąpi o 15.30, a Mohito o 16.00.

Z tak szerokim wyborem każdy, nawet najbardziej wymagający klient poczuje się w Bonarce wybornie.

, , , ,

Comments are closed.