Home » Nauka i edukacja » Rynek usług medycznych potrzebuje ludzi
Wrz
18

W dzisiejszych czasach branża medyczna przeżywa swój rozkwit. Pracownicy wykonujący zawody medyczne znajdują zatrudnienie, bo jest na ich usługi duże zapotrzebowanie.


Branża medyczna potrzebuje ludzi, w kraju i za granicą najczęściej poszukiwanymi zawodami są: technik masażysta, opiekunka dziecięca i opiekun medyczny. Zaraz po nich, swoje miejsce znajduje opiekun osoby starszej.

Polska podobnie jak cała Europa starzeje się. Szacuje się, że w 2050 roku połowa ludności naszego kontynentu osiągnie wiek emerytalny, dlatego na ten kierunek zwraca się teraz szczególną uwagę. Ministerstwo Zdrowia prognozuje, że w Polsce wyraźnie wzrośnie zapotrzebowanie na wykwalifikowany średni personel medyczny.

Wszystkie wspomniane wyżej zawody są dostępne na poziomie szkoły policealnej. Powstało bardzo wiele różnych szkół prowadzących takie kursy, warto jednak zdecydować się na tę, która ma najlepsze warunki oraz najlepiej wykwalifikowaną kadrę oraz sprzęt. Jedną z najbardziej renomowanych szkół policealnych jest AP Edukacja – Policealna Szkoła Medyczna.

To szkoła, która ma uprawnienia szkoły publicznej. Nauka opiera się na programach zatwierdzonym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Absolwenci po przystąpieniu i zdaniu egzaminu z przygotowania zawodowego otrzymują tytuł technika lub równorzędny.

W AP Edukacja można podjąć kształcenie również w Policealnej Szkole Zawodowej, Gimnazjum oraz Liceum dla dorosłych, skorzystać z Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych oraz szerokiej oferty kursów i szkoleń.

Z nauki w szkole skorzystało już ponad 467 tys. osób, w 36 placówkach w całej Polsce!
************************************
Więcej informacji o AP Edukacja:
www.apedukacja.pl
0 801 400 300
apedukacja@apedukacja.pl

, , , , , ,

Comments are closed.