Home » Reklama » Galposter odpowiedzialny za rebranding DnB Nord
Wrz
03

Galposter – spółka z Grupy Outsourcing Experts, specjalizująca się w procesach zmiany identyfikacji wizualnej – współpracuje z Bankiem DnB NORD Polska przy jego rebrandingu.<more> W ramach umowy Galposter odpowiada za inwentaryzację, przygotowanie wizualizacji projektowych, uzyskanie pozwoleń urzędowych oraz wykonanie i montaż nośników identyfikacyjnych.

Prace obejmują zmianę oznakowania centrali, regionalnych centrów biznesowych dla klientów korporacyjnych i warszawskiej placówki banku. W ramach usługi Galposter wykonuje i montuje elementy oznakowania zewnętrznego i wewnętrznego, m.in. logotypy przestrzenne (zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne), kasetony, oznakowanie drzwi wejściowych i tabliczki parkingowe. W gestii spółki jest także inwentaryzacja oraz demontaż poprzednich komponentów identyfikacji wizualnej. Galposter odpowiada również za przygotowanie całej dokumentacji projektowej oraz kwestie urzędowe.

Decyzję o wyborze na wykonawcę projektu spółki z Grupy OEX poprzedził wielopoziomowy proces weryfikacji oferentów. Do udziału w postępowaniu przetargowym, w formie zamkniętej aukcji internetowej, zostało zaproszonych jedynie trzech najbardziej doświadczonych dostawców.

O nawiązaniu współpracy z firmą Galposter ostatecznie zadecydowała jej ugruntowana pozycja na rynku, konkurencyjność cenowa, dobre referencje – szczególnie w branży finansowej oraz jakość dostarczonych prototypów. Komisja przetargowa doceniła także umiejętność reagowania na potrzeby klienta oraz elastyczność firmy – mówi, Joanna Sobiecka z Banku DnB Nord Polska.

Galposter był wykonawcą projektów zmiany oznakowania największych firm w Polsce. Spółka współpracowała z wiodącymi podmiotami z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz paliwowej. W ubiegłym roku zakończyła m.in. rebranding dla PKO BP, który obejmował zmianę zewnętrznej identyfikacji wizualnej blisko 300 placówek banku. Aktualnie Galposter realizuje projekt oznakowania zewnętrznego 150 lokalizacji Banku Zachodniego WBK.

Bank DNB Nord zdecydował się na nawiązanie współpracy z firmą Galposter po bardzo dokładnym i drobiazgowym procesie przetargowym. Cieszę się, że nasze kompetencje zdobyły uznanie w kolejnej instytucji finansowej. To potwierdzenie wysokiej jakości naszych rozwiązań i elastycznego podejścia do potrzeb klientów – mówi Agnieszka Cierniak, senior project manager Galposter.

Galposter posiada własne centrum produkcyjne w Myślenicach. Obiekt wyposażony jest w nowoczesny park maszynowy, który umożliwia jednoczesną realizację wielu projektów z zakresu produkcji wszelkiego rodzaju konstrukcji przestrzennych oraz materiałów poligraficznych i reklamowych.

więcej informacji na www.galposter.pl

, , ,

Comments are closed.