Home » Handel » Krajowa premiera w Bonarce: otwarcie Mango Kids
Sie
05

Sezon na nowe otwarcia w Bonarka City Center trwa. Od 1 sierpnia klienci krakowskiego centrum handlowego jako pierwsi w Polsce mogą robić zakupy w Mango Kids – nowym koncepcie znanej i cenionej marki.

Na ofertę Mango Kids składają się uszyte zgodnie z obowiązującymi trendami ubrania dla dzieci w wieku 3-12 lat. Końcowy produkt to sojusz między jakością i oryginalnym pomysłem. Filozofia Mango Kids nie różni się zatem niczym od strategii przyjętej i z sukcesem wdrażanej przez Mango, będącej jedną z najbardziej cenionych przez kobiety marką odzieżową.

„Nowootwarty dział dla dzieci nie tylko jest pierwszym w naszym kraju, ale zaledwie 10. na całym świecie, co stanowi dodatkowe wyróżnienie dla naszych Klientów” – wyjaśnia Michał Dziedzina, dyrektor centrum handlowego Bonarka City Center. „To nie koniec planowanych otwarć w Bonarce. Już we wrześniu działalność u nas rozpoczną 3 kolejne butiki: Sinsay, Mohito oraz drugi, większy salon Reserved.”

Pojawienie się Mango Kids wzmacnia i tak silną już dziecięcą ofertę Bonarki, gdzie na zakupy zaprasza m.in. Smyk Megastore, Mothercare czy Young Reporter.
Mango Kids znajduje się w salonie Mango w Bonarce, będącym jednocześnie największym salonem tej marki w Polsce.

, ,

Comments are closed.