Home » Uroda » Jedyna maszynka na rynku z systemem usuwania włosków spomiędzy ostrzy
Sie
17

Wilkinson Extra2 to pierwsza na świecie maszynka jednorazowa z systemem usuwania włosków spomiędzy ostrzy. Dzięki niemu szybko i higienicznie ją oczyścisz  i nigdy nie będziesz miała problemu z zapchaną maszynką. Wilkinson Extra2 to jedyne maszynki na polskim rynku z taką funkcją!

Wilkinson sprawia, że golenie może być przyjemne. Dlatego jeden z liderów na rynku stworzył maszynkę jednorazową, którą pokochasz za system czyszczący, który sprawia, że golenie jest niezwykle higieniczne i dokładne. Wystarczy, że naciśniesz przycisk na główce maszynki, a specjalny mechanizm usunie włoski wypychając je spomiędzy ostrzy. Koniec z problematycznym zapychaniem się maszynki, kilkuminutowym płukaniem jej pod bieżącą wodą, czy „stukaniem” o umywalkę by ją wyczyścić.

Maszynki Wilkinson z serii Extra2 to dwa ostrza, które zapewniają niezwykle dokładne golenie. Dodatkowo, profilowana i pokryta gumą rączka zapewnia pewny i stabilny uchwyt. W celu ochrony i by odpowiednio nawilżać skórę maszynki Extra2 posiadają pasek nawilżający, który w zależności od wariantu nasączony jest aloesem lub witaminą E.

Czas letnich promocji – aż 50% więcej dla każdego!
Maszynki Extra2 można kupić w promocyjnych opakowaniach 10+5 maszynek gratis. Promocja dotyczy nie tylko serii dla kobiet Extra2 Beauty. Także Twój mężczyzna może wybierać spośród aż 3 wariantów: Sensitive, Activ, Precision. Promocyjnych opakowań szukaj w sieciach: Rossmann, Intermarche, Kaufland i wybranych sklepach Leclerc.

Wilkinson. Golenie może być przyjemne!

Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
tel. 42 209 17 45

 

Comments are closed.