Home » Biuro, Biznes, Telekomunikacja » HUAWEI TP3206
Sie
19

HUAWEI TP3206

Nowy wymiar wideokonferencji – pierwszy panoramiczny zestaw Telepresence

Na naszym rynku jest dostępne kolejne przełomowe rozwiązanie wideokonferencyjne marki HUAWEI. Model TP3206 to pierwszy panoramiczny zestaw Telepresence
z ekranem w formacie 48:9 i rozdzielczości 5760×1080p60, który zapewnia niespotykaną dotąd jakość wideokonferencji. Wąskie obramowanie 55-calowych wyświetlaczy sprawia, że widoczny jest jeden pełny obraz, a nie trzy połączone ze sobą ekrany. Dystrybutorem systemu jest firma KONTEL – przedstawiciel VAD HUAWEI w Polsce.

Rozwiązanie Huawei Telepresence oferuje przekaz jakości Full HD o częstotliwości 60 klatek na sekundę. System Huawei TP3206 korzysta ze specjalnie zaprojektowanej kamery, dostarczając płynny i naturalny obraz. Uczestnicy wideokonferencji znajdujący się w odległych miejscach mogą ze sobą rozmawiać, jakby spotkali się w tej samej sali konferencyjnej. Zestaw obsługuje 6 uczestników w wideokonferencji i 10 uczestników podczas konferencji lokalnej.

System wykorzystuje 3-kanałowy dźwięk AAC-LD, dostarczając doskonałą jakość głosu. Dzięki temu podczas spotkania można usłyszeć szept dochodzący nawet z odległych miejsc sali konferencyjnej. Do zarządzania wideokonferencją służy łatwy w obsłudze 10–calowy Pad z interfejsem graficznym. Zestaw zapewnia szybką komunikację w firmach posiadających wiele oddziałów, bardziej ekonomiczną od drogich podróży służbowych.

HUAWEI TP3206 wspiera protokół szyfrowania H.235. Dostęp do konfiguracji urządzeniai ustawień systemowych jest chroniony hasłem administratora, co zwiększa bezpieczeństwo konferencji. Zestaw działa w oparciu o najnowsze standardy komunikacyjne.

Jeżeli w czasie wideokonferencji nastąpi utrata pakietów spowodowana zajętością łącza, dzięki technologiom SEC (Super Error Concealment) i IRC (Intelligent Rate Control) system dopasuje się do zmieniających się parametrów transmisji i zapewni najlepszą możliwą jakość przekazu. Huawei TP3206 ma nieduże wymagania pasma konferencji. Zużywa niedużo energii, dzięki czemu TCO jest mniejsze o 30 procent.

Więcej na: www.kontel.pl

 

 

Comments are closed.