Home » Pozostałe » Wysokie pozycje FM Logistic w rankingu TSL
Lip
29

Firma FM Logistic, umacnia pozycję lidera w branży operatorów logistycznych na polskim rynku. W prestiżowym rankingu TSL publikowanym na łamach Rzeczpospolitej w tym roku francuski operator zdobył pierwszą pozycję w zestawieniu firm TSL wg wielkości przychodów ze sprzedaży podstawowej w 2012 r. wśród firm, które zadeklarowały, jako główne źródło dochodów magazynowanie i czwartą pozycję w zestawieniu firm wg wielkości przychodów ze sprzedaży podstawowej TSL.

Ranking firm TSL, przygotowywany pod kierownictwem prof. Haliny Brdulak z SGH, publikowany, co roku na łamach dziennika „Rzeczpospolita” jest uważany w branży za najbardziej merytoryczne i obiektywne opracowanie ilustrujące kondycję rynku TSL w Polsce.

W tym roku FM Logistic zdobyło pierwszą pozycję w zestawieniu firm TSL wg wielkości przychodów wśród firm, które zadeklarowały, jako główne źródło dochodów magazynowanie Z kolei w zestawieniu wg wielkości przychodów ze sprzedaży podstawowej w 2012 r. FM Logistic znalazło się na prestiżowej 4 pozycji pośród 46 operatorów logistycznych.

– Zdobycie tak wysokiej pozycji w tegorocznym rankingu TSL jest dla nas potwierdzeniem stabilnego i zrównoważonego rozwoju naszej organizacji. Ten fakt niewątpliwie świadczy o tym, że strategia FM Logistic jest odporna na kryzys – mówi Piotr Sukiennik Dyrektor Generalny FM Logistic w Polsce.

FM Logistic jest założoną w 1967r. francuską firmą, posiadającą 63 centra logistyczne w Europie i Azji. W Polsce jest ich dziewięć: Mszczonów, Tomaszów Mazowiecki, Wolbórz, Wola Bykowska, Piotrków Trybunalski, Chorzów, Pruszków, Błonie i Olszowa. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się w Mszczonowie pod Warszawą. Firma zatrudnia w Polsce ponad 2.500 osób, a w całej Europie ponad 14 000. FM Logistic w Polsce posiada do dyspozycji swoich klientów ponad 500.000 m2 powierzchni magazynowych i produkcyjnych.

Główna siedziba FM Logistic w Polsce mieści się w Mszczonowie pod Warszawą.

Trzy główne domeny działalności firmy FM Logistic to: składowanie towarów, transport krajowy i międzynarodowy i wysoce wyspecjalizowane usługi co-manufacturingu i co-packingu.

Więcej informacji: www.fmlogistic.com

Comments are closed.