Home » CSR, Dziecko, Ekologia » Przy Bonarce marzenia sięgają nieba
Lip
24

Przy Bonarce marzenia sięgają nieba

18 lipca przy Bonarce uroczyście zasadzono niezwykłe drzewo – Drzewo Marzeń. To jednocześnie dowód współpracy między Fundacją „” a Bonarką oraz symbol mający inspirować do optymistycznej i niewzruszonej wiary w swe pragnienia, zwłaszcza w trudnych chwilach. Doskonale wiedzą o tym przedstawiciele Fundacji „Mam Marzenie”, którzy brali udział w uroczystości.

Posadzone drzewo jest dowodem na kwitnącą współpracę między Bonarką a Fundacją. Już od ponad półtora roku wspólnymi siłami spełniają życzenia ciężko chorych dzieci. Zaangażowanie Bonarki dotyczy najprzeróżniejszych marzeń podopiecznych Fundacji, począwszy od wręczania komputerów, zapraszaniu na sesję zdjęciową z Marcinem Tyszką czy też organizowaniu niezapomnianych wakacji w Krakowie.

wraz z Najemcami była również jednym ze współorganizatorów hucznych X urodzin Fundacji, zorganizowanych w czerwcu na Małym Rynku. Na jeden dzień miejsce to zmieniło się w gigantyczny plac zabaw, okupowany przez dziesiątki dzieci. Uroczystość posadzenia drzewa była finalnym akcentem jubileuszu Fundacji. Pamiątkowa inskrypcja umieszczona na tabliczce pod drzewem brzmi „Marzeniami sięgamy nieba!”. I niech to pozostanie najlepszym podsumowaniem dotychczasowej współpracy Bonarki i Fundacji oraz inspiracją do dalszych działań.

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze.

 

, ,

Comments are closed.