Home » Podróże i turystyka, Rozrywka, Wydarzenia » Klienci Bonarki obejrzą nowe cuda Polski
Lip
27

Od 3 do 9 sierpnia w Bonarka City Center na klientów czekać będzie wystawa „7 nowych cudów Polski”, stanowiącą część ogólnopolskiego plebiscytu organizowanego przez „National Geographic Traveler”. Oglądający ją będą mogli obejrzeć, a następnie zagłosować na najpiękniejsze ich zdaniem miejsca. W rezultacie powstanie ranking niezwykłych perełek turystycznych.

W centrum zaprezentowanych zostanie łącznie 28 lokalizacji, starannie wybranych przez Martynę Wojciechowską oraz pozostałych redaktorów „NG Traveler”. W poszukiwaniu miejsc godnych polecenia przemierzyli oni cały kraj.

„Cudze chwalicie, swego nie znacie – mówi stare, polskie przysłowie. I sporo w nim racji. Polska jest nie tylko najfajniejsza, ale w dodatku bardzo szybko się zmienia. W ostatnich latach odkrywamy na nowo wiele zapomnianych zabytków i odnawiamy je. Wreszcie doceniamy też wspaniałą polską przyrodę. Wiele z tych miejsc ma szansę zostać prawdziwymi magnesami dla podróżników nie tylko z kraju, ale również z zagranicy” – tak do zobaczenia wystawy zachęca sama Martyna Wojciechowska, redaktor naczelna miesięcznika „NG Traveler”.

Wybrane miejsca zostały pięknie sfotografowane przez zawodowców. Będzie więc co oglądać. Co więcej – klienci Bonarki mogą czuć się wyróżnieni. Wystawa zostanie pokazana jeszcze tylko w dwóch innych miastach w całej Polsce. Jest więc duże prawdopodobieństwo, że to właśnie na podstawie głosów gości krakowskiego centrum handlowego powstanie lista nowych turystycznych cudów Polski.

Na zwiedzających wystawę w Bonarce czeka również niespodzianka -każdy, kto w czasie ekspozycji odwiedzi to centrum i smsowo odda swój głos w plebiscycie,  zdobędzie nagrodę gwarantowaną „Przewodnik po 7 nowych cudach Polski”. Tym bardziej warto wybrać się do Bonarki. Dodatkowo głosujący  będą mieli szansę na wygranie wartościowych nagród: samochód Nowy Suzuki SX4 na weekend, komplet opon Bridgestone czy torby podróżne.

Partnerstwo merytoryczne nad III edycją plebiscytu oraz wystawą objęła Polska Organizacja Turystyczna.

, , , ,

Comments are closed.