Home » Handel » Agnieszka Szulim- władca pierścienia
Lip
14

Są takie gwiazdy w naszym rodzimym show-biznesie, które wiedzą jak zabłysnąć na czerwonym dywanie. Agnieszka Szulim – popularna dziennikarka i prezenterka wie nie tylko, jak ale i czym przykuć uwagę tłumu. Tym razem użyła jednego dodatku – pięknego pierścienia z oferty Cocktail’me, który nieskromnie połyskuje na palcu i kradnie show całej stylizacji.  Za jego pomocą Agnieszka, niczym wszechpotężny Sauron, kontroluje umysły i dusze wszystkich śmiertelników.

Oślepiający blask nieco kubistycznego pierścienia nie pozwala oderwać od niego wzroku i sprawia, że w kobiecych sercach pojawia się gorzki smak zazdrości. Kreacja Agnieszki uzupełniona o odpowiednią biżuterię, zniewalający uśmiech i żar w oczach nie daje szans konkurencji. Każda z nas może przygotowując stylizację na imprezę może wybrać jako dodatek właśnie tylko jeden ale wyjątkowy pierścień. Te naprawdę unikalne i piękne znajdziesz w showroomie Cocktail’me. Jeśli potrzebujesz rady eksperta umów się na wizytę w showroomie marki przy ul. Mokotowskiej 52 w Warszawie.

Showroom Cocktail’me

Ul. Mokotowskiej 52 A

00-543 Warszawa

Godziny otwarcia:

poniedziałek –piątek: 11.00-19.00

sobota: 11.00-17.00

niedziela: 11.00-15.00

Cocktail’me to najmodniejsze miejsce na biżuteryjnej mapie Warszawy. Ulubiona miejscówka wielbicielek stylu i znawczyń trendów. Mekka gwiazd i stylistów. To zobowiązuje, dlatego showroom będący jednocześnie butikiem marki Cocktail’me, zlokalizowany jest nie gdzie indziej, a na najpopularniejszej modowej ulicy w Warszawie – Mokotowskiej. Tu w jednym miejscu znajdziemy szałowe kolekcje światowych projektantów m.in.: Eddiego Borgo, CCSKYE , CREART2, Patrizii Daliany, BEXROX, Brokenfab, Fallon/Fenton, Isharya, Brandy Pham, Sexi Guru czy La mer collections Eleni Dimitriadi. Także w Cocktail’me mamy szanse upolować nowości nOir, marki, którą pokochały Madonna i Sarah Jessica Parker.  Pełna oferta biżuterii dostępna jest także w sklepie internetowym pod adresem  www.cocktailme.pl Inspiracje dotyczące najmodniejszych stylizacji i biżuteryjnych terendów można śledzić na blogu: http://cocktailmeblog.blogspot.com/

 

Comments are closed.