Home » Nauka i edukacja » Wybierz swój wakacyjny kurs w AP Edukacja
Cze
24

Jeśli wciąż nie masz planów na wakacje to zapraszamy Cię na wakacyjne edycje kursów w AP Edukacja. Lato to najlepszy czas na wyzwania i zdobywanie nowych umiejętności.

Dzięki AP Edukacja możesz nie tylko nauczyć się języka i bez stresu zwiedzać najdalsze zakątki globu, ale także skorzystać z kursów fotograficznych, na których AP Edukacja nauczy Cię jak te najdalsze zakątki niezwykle ująć w kadrze. Możesz także nauczyć się jak mieszać kolorowe drinki czy udzielać pierwszej pomocy.
AP Edukacja w swojej ofercie ma kursy: hobby, „Zrób to sam”, kosmetyczne, fotograficzne, kulinarne, językowe, marketingu internetowego, maturalne, firmowe oraz komputerowe.
W dobie intensywnych przemian ekonomicznych, kulturalnych i naukowych musimy nieustannie dostosowywać się do ciągłych przeobrażeń, a nasze wykształcenie jest bazą, która wymaga kontynuacji i uzupełnienia o nową, aktualną wiedzę.
Kursy AP Edukacja stworzono w celu kształcenia, dokształcania i doskonalenia osób dorosłych, dlatego już dziś wybierz kurs i zacznij działać – zdobywaj nowe umiejętności i spełniaj marzenia! Więcej o wakacyjnej ofercie kursów AP Edukacja na: http://apedukacja.wordpress.com
W AP Edukacja można podjąć kształcenie w Szkołach Policealnych, Policealnej Szkole Medycznej, Gimnazjum oraz Liceum dla dorosłych, skorzystać z Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych oraz szerokiej oferty kursów i szkoleń.
Szkoły prowadzone w ramach AP Edukacja mają uprawnienia szkół publicznych i kształcą w oparciu o autorskie programy nauczania.

Z nauki w szkole skorzystało już ponad 467 tys. osób, w 36 placówkach w całej Polsce!
************************************
Więcej informacji o AP Edukacja:
www.apedukacja.pl
0 801 400 300
apedukacja@apedukacja.pl

, , , ,

Comments are closed.