Home » Kulinaria, Z agencji PR » Nowe smaki w Bonarce: otwarcie Sushi California
Cze
20

Menu rarytasów i specjałów serwowanych w Bonarce znów się poszerza: 21 czerwca w krakowskim centrum otwiera się samoobsługowe „Sushi California”. Skosztować będzie można japońskich specjałów serwowanych przez doświadczonych sushi masterów.

Każdy, kto gustuje w potrawach z Dalekiego Wschodu, dzięki „Sushi California” poczuje się wybornie. Lokal poleca maki, roll & sushi, nigiri oraz kilka rodzajów rolli. Zaspokojone zostaną wymagania nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Radość z konsumpcji będzie jeszcze większa dzięki przyjaznym cenom oraz prezentowi-niespodziance: darmowej sałatce serwowanej od 21 do 30 czerwca.

Nowy punkt doskonale uzupełnia istniejącą już ofertę gastronomiczną Bonarki. Do potraw z kuchni wło-skiej, amerykańskiej i tradycyjnej dołączyła teraz kuchnia japońska. Znajdować się będzie on w strefie foodcourt przy salonie Empik (poziom +1).

Otwarcie „Sushi California” jest kolejnym z wielu otwarć w Bonarce w krótkim czasie: od niedawna działa tam największy w Małopolsce salon iSpot, a na zdrowe jogurty zaprasza Smooth the Fruit.

 

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze.

, ,

Comments are closed.