Home » Uroda » AP Edukacja oficjalnym partnerem WIBO
Cze
10

AP Edukacja oficjalnym partnerem WIBO

Miło nam ogłosić, że AP Edukacja aktywnie współpracuje z marką kosmetyków WIBO przy 2 edycji programu AMBASADORKI WIBO!
AP Edukacja od kwietnia do października zaangażowana będzie w promocję i popularyzowanie bazy sprawdzonych i zaangażowanych testerek. Program ma za zadanie wesprzeć i nagrodzić rzetelną pracę polskich blogerek.

W programie Ambasadorek WIBO tak jak w poprzedniej edycji dla najaktywniejszej uczestniczki zostanie przyznana nagroda. W tym roku będzie to, oprócz pobytu w pięciogwiazdkowym hotelu Rezydent w Sopocie, również otwarty voucher na kurs w AP Edukacja.

Firma Wibo to Polski producent kosmetyków kolorowych, istnieje od 1989 roku i jest właścicielem dwóch marek: Wibo i Lovely. Marka Wibo przeznaczona jest dla pewnych siebie kobiet, które podążają za najnowszymi trendami oraz cenią innowacyjne, niestandardowe rozwiązania w makijażu i manicure.

W AP Edukacja można podjąć kształcenie w Szkołach Policealnych, Policealnej Szkole Medycznej, Gimnazjum oraz Liceum dla dorosłych, skorzystać z Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych oraz szerokiej oferty kursów i szkoleń.

Szkoły prowadzone w ramach AP Edukacja mają uprawnienia szkół publicznych i kształcą w oparciu o autorskie programy nauczania.

Z nauki w szkole skorzystało już ponad 467 tys. osób, w 36 placówkach w całej Polsce!
************************************
Więcej informacji o AP Edukacja:
www.apedukacja.pl
0 801 400 300
apedukacja@apedukacja.pl

, , ,

Comments are closed.