Home » Nauka i edukacja » Test predyspozycji zawodowych AP Edukacja – sprawdź się!
Maj
28

Specjalnie dla wszystkich osób, które wciąż mają wątpliwości jaką ścieżkę edukacji obrać i nie wiedzą jaki kierunek kształcenia będzie odpowiedni dla ich umiejętności, AP Edukacja przygotowała test predyspozycji zawodowych.


Test predyspozycji zawodowych określi czy dana osoba ma zdolności przywódcze, czy lubi wyzwania lub nadaje się do prowadzenia własnej firmy, a także wskaże te obszary, w których na pewno się sprawdzi. Dodatkowo wyniki zasugerują odpowiedni zawód!

W AP Edukacja trwa właśnie nabór letni, dlatego można zapoznać się również z pełną ofertą kierunków, a dzięki wynikom testu podjąć decyzję o zapisie do szkoły.

AP Edukacja pragnie przypomnieć również, że zapisując się na jeden z kierunków dostępnych w ofercie można mieć szansę na zdobywanie super nagród za wzorową frekwencję, ponieważ każdy słuchacz zapisany do Policealnej Szkoły Zawodowej, Policealnej Szkoły Medycznej, Gimnazjum dla Dorosłych, Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych lub na Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy bierze udział w programie promocyjnym „Zbieraj punkty z AP”.

Wśród nagród są: weekend w SPA, tablet, karty prezentowe do H&M lub Empiku, termokubki, pendrive’y i wiele, wiele innych!

W AP Edukacja można podjąć kształcenie w Szkołach Policealnych, Policealnej Szkole Medycznej, Gimnazjum oraz Liceum dla dorosłych, skorzystać z Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych oraz szerokiej oferty kursów i szkoleń.

Szkoły prowadzone w ramach AP Edukacja mają uprawnienia szkół publicznych i kształcą w oparciu o autorskie programy nauczania.

Z nauki w szkole skorzystało już ponad 467 tys. osób, w 36 placówkach w całej Polsce!
************************************
Więcej informacji o AP Edukacja:
www.apedukacja.pl
0 801 400 300
apedukacja@apedukacja.pl

, , ,

Comments are closed.