Home » Aktywność » Nowe oświetlenie dla rowerzystów Energizer Bike Light – Widzisz Więcej
Maj
02

Firma Energizer wprowadziła na rynek rewolucyjny zestaw oświetlenia dla rowerzystów, w którym zastosowano technologię Road Beam, wykorzystywaną dotychczas w reflektorach samochodowych. Energizer Bike Light to lampki rowerowe, które doskonale oświetlają drogę, widocznie zwiększając komfort i bezpieczeństwo jazdy. Zestaw składa się z dwóch lamp, przedniej i tylnej, które mają 3 tryby świecenia. Praktyczny system montowania umożliwia przymocowanie lampek bez użycia żadnych narzędzi. Po zdjęciu, lampki możemy wykorzystać jako tradycyjną latarkę.

Nowe oświetlenie Bike Light oznacza dla rowerzysty wzrost bezpieczeństwa i pełen komfort podczas jazdy. W lampkach Energizer zastosowana jest innowacyjna technologia Road Beam, dotychczas używana w reflektorach samochodowych. Dzięki niej lampka zapewnia szerszy kąt padania światła i lepiej oświetla drogę bez oślepiania pojazdów nadjeżdżających z naprzeciwka.

Jakość i wysokie parametry

Zestaw Bike Light składa się z dwóch części: oświetlenia przedniego z główną diodą LED oraz dwiema, zwiększającymi widoczność, diodami bocznymi. Lampka jest wodoodporna, czas działania w maksymalnym trybie świecenia wynosi 12 godzin, a parametry jasności w trybie maksymalnym, to 35 Lumenów. Oświetlenie tylne – także wodoodporne, jest jednocześnie odporne na upadki, działa 30 godzin. Do każdego zestawu dołączone są baterie AA oraz AAA niezbędne do działania lampek.

Parametry lampek potwierdzone zostały międzynarodowym certyfikatem ANSI.

W każdej lampce Energizer, dzięki wygodnemu włącznikowi, możemy ustawić 3 tryby świecenia, w zależności od stopnia widoczności na drodze:

– wszystkie diody włączone,

– wszystkie diody migające,

– główna dioda włączona, diody boczne migające – w przedniej lampce,

– wszystkie diody migające naprzemiennie – w tylnej lampce.

Do zamontowania lampek nie potrzebujemy żadnych narzędzi. Bike Light jest urządzeniem wielofunkcyjnym – lampki rowerowe łatwo przekształcić w standardową latarkę.

Dodatkowo, przed zakupem zestawu mamy możliwość przetestowania lampek, dzięki funkcję „Try me”. Sugerowana cena lampek rowerowych Bike Light wynosi:129 zł więcej szczegółów na stronie widziszwiecej.pl.

Comments are closed.