Home » Dom i ogród, Nieruchomosci » Luksus na Dębowych Tarasach
Maj
06

Luksus na Dębowych Tarasach

Deweloper katowickiego osiedla Dębowe Tarasy przygotował pierwszą wizualizację ekskluzywnego penthouse’u o pow. 213 m kw. – największego w ofercie w tej inwestycji. Osiedle buduje IMMOFINANZ Group – renomowana austriacka firma operująca na rynku nieruchomości w całej Europie.

Unikalne mieszkanie z przestronnym tarasem oraz ogrodem zimowym wyposażonym w jacuzzi mieści się – jak sugeruje nazwa – na ostatniej kondygnacji 11-piętrowego budynku C3. Rozciąga się stąd widok na Katowice, sąsiednie miasta, a w pogodne dni można dostrzec nawet Beskidy.

Niektórzy potrzebują w życiu więcej przestrzeni i wolą patrzeć na świat z góry. Ten luksusowy penthouse to propozycja dla najbardziej wymagających. Coś wy­jątkowego, niepowtarzalnego. Niedostępnego nigdzie indziej na Śląsku, a myślę, że unikalnego także poza nim. Prezentowane wizualizacje to tylko fragment wyobrażenia, jak może wyglądać mieszkanie o powierzchni domu – mówi Janusz Olesiński, dyrektor projektu Dębowe Tarasy III.

Prezentowany projekt aranżacji powstał w katowickiej Pracowni Architektonicznej USZOK. To pierwsza z dwóch zaplanowanych wersji; nad drugą właśnie pracują architekci. Kupujący będzie mógł bezpłatnie skorzystać z którejś z nich, ewentualnie poprosić o drobne modyfikacje.

Aranżacja apartamentu ma charakter nowoczesny i elegancki. W całości wnętrza dominują jasne odcienie bieli i szarości. Przytulnego charakteru dodaje jasna, drewniana podłoga, która łączy stylistycznie poszczególne pomieszczenia – tłumaczy Katarzyna Uszok, właścicielka pra­cowni.

, , , , ,

Comments are closed.