Home » Nauka i edukacja » AP Edukacja trzyma kciuki za maturzystów!
Maj
12

Rozpoczął się czas egzaminów maturalnych – trzyma za wszystkich kciuki i życzy powodzenia, a wszystkim przyszłorocznym maturzystom proponuje skorzystanie z szerokiej oferty kursów maturalnych.

Na kursach AP można nie tylko powtarzać materiał z wybranego przedmiotu w oparciu o standardy wymagań egzaminacyjnych, opracowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, ale także oswoić się z sytuacją egzaminacyjną. W trakcie kursu organizuje maturę próbną, podczas której można przekonać się jak wygląda pisanie egzaminu pod presją czasu.

W ofercie AP Edukacja są kursy: języka polskiego, matematyki, języków obcych, historii, WOSu, geografii, biologii, chemii, geografii i wielu innych przedmiotów maturalnych. Kursy zaś organizowane są na dwóch poziomach trudności: podstawowym lub rozszerzonym, w zależności od potrzeb kursantów.

AP Edukacja ma wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu słuchaczy do matury. Od lat prowadzi szkoły ponadgimnazjalne i może pochwalić się wysoką zdawalnością egzaminu maturalnego.

Jeśli kursant zdecyduje się wybrać któryś z kierunków zawodowych dostępnych w ofercie szkoły na dalszym etapie edukacji, to będzie mógł przez pierwszy semestr uczyć się ZA DARMO. AP Edukacja nagradza również tego uczestnika kursu, który osiągnie najlepszy wynik podczas egzaminu maturalnego w danym roku szkolnym.

W AP Edukacja można podjąć kształcenie w Szkołach Policealnych, Policealnej Szkole Medycznej, Gimnazjum oraz Liceum dla dorosłych, skorzystać z Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych oraz szerokiej oferty kursów i szkoleń.

Szkoły prowadzone w ramach AP Edukacja mają uprawnienia szkół publicznych i kształcą w oparciu o autorskie programy nauczania.
Z nauki w szkole skorzystało już ponad 467 tys. osób, w 36 placówkach w całej Polsce!
************************************
Więcej informacji o AP Edukacja:
www.apedukacja.pl
0 801 400 300
apedukacja@apedukacja.pl

, , , , , , , , ,

Comments are closed.