Home » Pozostałe » Studenci poznają technobanking dzięki Getin Noble Bankowi
Kwi
08

Szkoła Główna Handlowa była pierwszym przystankiem ekspertów ds. nowych technologii z Getin Noble Banku. W trakcie spotkania inicjującego Akademię Dynamicznego Rozwoju Getin Noble Banku przybliżyli oni studentom zagadnienia ze styku technologii i finansów oraz trendy w bankowości polskiej i międzynarodowej.

– Dzisiejsi konsumenci są przyzwyczajeni do technologizacji rzeczywistości i wobec tego oczekują od swojego banku dostarczania nowoczesnych rozwiązań, bo tylko takie coraz częściej odpowiadają ich potrzebom. Dla instytucji finansowych oznacza to wejście w erę technobankingu – przekonywali słuchaczy Adam Grzyb, Marta Dałkiewicz i Daria Pawęda z zespołu projektowego bankowości elektronicznej Getin Noble Banku.

Udział pracowników Getin Noble Banku w przedsięwzięciu na rzecz środowiska studentów wynika ze strategii spółki w kreowaniu wizerunku pracodawcy. – Jako najbardziej dynamiczny i innowacyjny bank chcemy podzielić się naszą wiedzą z tymi, którzy dopiero wchodzą na rynek pracy – mówi Aleksandra Penza, koordynator działań employer-brandingowych w spółce. – Jednocześnie chcemy uświadomić młodym ludziom kierunki zmian, jakie czekają polski i światowy rynek usług finansowych. Podczas najbliższych tygodni odwiedzimy jeszcze kilka prestiżowych uczelni, gdzie zainteresujemy również absolwentów zarówno rozwojem kariery w naszej firmie, jak i udziałem w praktykach dyplomowych połączonych z etapem pisania pracy magisterskiej – dodaje.

Projekt Getin Noble Banku wpisał się w uczelniane przedsięwzięcie SGH pt. Kierunek: Bank!, którego celem jest podniesienie poziomu wiedzy abiturientów na temat możliwości kariery w bankowości. Organizatorem projektu jest Niezależne Zrzeszenie Studentów.

, ,

Comments are closed.