Home » Moje finanse » Kredyt gotówkowy Getin Banku ponownie najlepszy
Mar
29

Getin Bank już po raz kolejny znalazł się na pierwszym miejscu w rankingu kredytów gotówkowych, opracowanym przez analityków Money.pl i MarketMoney.pl. Oferta banku została uznana za najlepszą na rynku ze względu na atrakcyjne oprocentowanie, wysokość prowizji i brak obowiązku zakupu produktów dodatkowych.

W badaniu przeanalizowano ofertę kredytów gotówkowych dla dwóch modelowych rodzin, planujących pożyczki w wysokości 2500 zł na rok oraz 5000 zł na półtora roku. Dostępne produkty zostały następnie ocenione pod kątem siedmiu czynników: oprocentowania, prowizji, RRSO, obowiązkowego ubezpieczenia, dodatkowych kosztów zaciągnięcia pożyczki, obowiązkowego zakupu innych produktów banku oraz łącznego kosztu kredytu.

Oferta Getin Banku została uznana za najkorzystniejszą w obydwu badanych kategoriach, otrzymując odpowiednio 8,6 i 7,9 punktów na 9,5 możliwych oraz pierwsze miejsce w rankingu. Analitycy docenili zarówno atrakcyjne oprocentowanie kredytu i prowizję, jak również brak konieczności zakupu produktów dodatkowych oraz obowiązkowego ubezpieczenia.

Ranking został opracowany na podstawie wypełnionych przez banki formularzy, które następnie zostały zweryfikowane przez analityków Money.pl. Do każdego z siedmiu analizowanych czynników przypisano odpowiednią wagę. W badaniu, przeprowadzonym od 1 do 12 marca 2013 roku, wzięły udział 22 banki.

Oferta kredytów gotówkowych Getin Banku jest tak zaprojektowana by móc odpowiednio dopasować okres spłaty kredytu i wysokość raty do indywidualnych potrzeb i możliwości Klienta. Proste procedury i brak zbędnych formalności gwarantują szybki dostęp do potrzebnej gotówki. Więcej informacji na temat dostępnych produktów można znaleźć na stronie www.getinbank.pl.

,

Comments are closed.