Home » bankowość » Klienci Getin Banku chętnie wykorzystują środki EBI
Mar
25

Getin Bank zrealizował już 90 proc. przyznanych, w listopadzie ubiegłego roku, środków przez Europejski Bank Inwestycyjny (EBI). Dzięki tej współpracy Getin Bank i Getin Leasing oferują przedsiębiorcom możliwość zawierania umów kredytowych i leasingowych na bardziej korzystnych warunkach.

Dofinansowanie pozyskane z EBI obejmuje wszystkie przedmioty leasingu dla klientów biznesowych, z wyłączeniem luksusowych samochodów osobowych i motocykli. Jak pokazuje doświadczenie Getin Bank, firmy aktywnie wykorzystują sposobność współfinansowania kosztów uzyskania kredytu i leasingu.

– Cieszy nas, że klienci tak chętnie korzystają z możliwości obniżenia kosztów umów kredytowych i leasingowych. Na tę chwilę zrealizowaliśmy już 90 proc. dofinansowania, jakie pozyskaliśmy z EBI. Oznacza to, że z naszą ofertą trafiliśmy w potrzeby klientów biznesowych. Kontynuacja tej współpracy to jeden z naszych priorytetów. – powiedział Piotr Burwicz, Dyrektor Zarządzający Obszarem Produktów i Procesów w Getin Noble Bank.

Inwestycja w segment usług leasingowych jest kolejnym etapem realizacji strategii w zakresie dywersyfikacji działalności biznesowej Getin Noble Bank. Dofinansowanie pozyskane z EBI ma pomóc w rozwoju działalności w segmencie SME oraz wzmocnić pozycję rynkową Getin Leasing, jako spółki zależnej Banku.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty leasingu są dostępne na stronie www.getinleasing.pl.

,

Comments are closed.