Home » CSR » Getin Noble Bank zacieśnia współpracę z NGO – teraz przez sport
Mar
15

W miniony weekend w Centrum Basenowo-Rekreacyjnym REDECO we Wrocławiu, 59 pracowników Getin Noble Banku z całej Polski rozegrało firmowy Turniej Siatkówki. Jego organizacja została powierzona lokalnemu Stowarzyszeniu „Otwarte Mistrzostwa Wrocławia”.

Mistrzami Turnieju Siatkówki została drużyna Warszawskie Słoiki, złożona głównie z pracowników Departamentu Kredytu. Medale i nagrody dla drużyn z podium wręczyła dziecięca eskorta 4- i 5-letnich pasjonatów sportu, którzy wcześniej gorąco (i bardzo, bardzo głośno) zagrzewali rodziców do walki.

O profesjonalny sportowy poziom zawodów zadbało Stowarzyszenie „Otwarte Mistrzostwa Wrocławia”, na co dzień zajmującej się realizacją podobnych przedsięwzięć. Mecze nadzorowali sędziowie z Polskiego Związku Piłki Siatkowej. – Bardzo pozytywnie zaskoczyła nas Wasza dobra kondycja i gra fair-play – mówił do uczestników na zakończenie rozgrywek Mieczysław Szynkarowski ze Stowarzyszenia.

Współpraca Getin Noble Banku ze Stowarzyszeniem wynika z polityki rozwoju działań CSR w Spółce. – Powierzyliśmy organizację zawodów specjalistom z organizacji pozarządowej, nie tylko dlatego, że mają potrzebną wiedzę i umiejętności, ale głównie po to, by łączyć ich pasję do siatkówki z wielkim zaangażowaniem naszej kadry w sport – mówi Katarzyna Kubat-Eijeriks, specjalista ds. komunikacji wewnętrznej. – W tym roku jeszcze dwie duże i rozpoznawalne organizacje z III sektora zostaną naszymi partnerami społecznymi. Dzięki temu nasza firma zdobędzie szansę na doskonalenie już funkcjonujących i wdrażanie nowych praktyk Społecznej Odpowiedzialności Biznesu – dodaje.

, ,

Comments are closed.