Home » Dom i ogród » Dekoruj, odświeżaj i chroń!
Mar
12

Dekoruj, odświeżaj i chroń!

Większość z nas przywiązuje się do nabytych w przeszłości przedmiotów, otoczenia, a niekończąca się moda na styl retro sprawia, że chętniej po nie sięgamy. Co zrobić, aby długo cieszyć się nowym zakupem, a staremu przedmiotowi nadać świeży wygląd? Pomoże w tym farba Śnieżka Supermal® Emalia Akrylowa, która właśnie pojawiła się w nowym opakowaniu!

Śnieżka Supermal® to farba przeznaczona do dekoracyjno-ochronnego malowania drewna, materiałów drewnopodobnych, tynków oraz elementów stalowych i żeliwnych użytkowanych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Doskonale nadaje się do malowania drzwi, okien czy mebli. Z łatwością odmalujemy nią starą komodę po babci, zakupione już dawno temu dobrej jakości okna czy właśnie nabyte drzwi.

Farba spełnia restrykcyjne wymogi norm PN-EN 71-2 i PN-EN 71-3 „Bezpieczeństwo zabawek”, dzięki czemu możemy jej użyć do malowania zabawek i elementów wyposażenia placów zabaw. Produkt charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do podłoża i dobrym kryciem. Daje gładkie, odporne na działanie wody, światła i czynników atmosferycznych powłoki. Farba jest łatwa w aplikacji i ma łagodny zapach. Dostępna jest w wersji białej i jako 20 gotowych kolorów, dzięki czemu każdy może znaleźć najbardziej pasujący do malowanej powierzchni kolor.

Nowy layout opakowania Śnieżki Supermal® Emalia Akrylowa jest konsekwencją zmiany identyfikacji wizualnej FFiL Śnieżka S.A.

Comments are closed.