Home » Dziecko, Konkursy, Kultura i rozrywka » Bonarka zaprasza do konkursu na najpiękniejszą marzannę
Mar
18

Już 23 marca w Bonarka City Center odbędzie się wielka parada Marzann. Za ich pomocą dzieci z krakowskich szkół nie tylko na dobre przegonią zimę, ale zawalczą o cenne nagrody. W jury oceniającym występ zasiądzie m.in. znana aktorka Małgorzata Kożuchowska, będąca ambasadorką Bonarki.

Choć mija już połowa marca, zima najwyraźniej nie chce nas opuścić. Nadaremno wyglądamy dni pełnych słońca, zielonych liści i pierwszych kwiatów, które wciąż się nie pojawiają. Cała nadzieja w dzieciach, które za pomocą słowiańskiego rytuału pomogą odegnać mroźną panią i godnie przywitają tchnącą życiem i miłością słoneczną wiosnę. W Bonarce dzieci nie tylko pomogą przegnać zimę, ale także zawalczą o cenne nagrody: autorzy 3 najlepszych marzann otrzymają bony o wartości 500 zł na zakupy przyborów szkolnych w Empiku.

Zabawa rozpocznie się 23 marca o godz. 12:00 i będzie polegać na przygotowaniu jak najpiękniejszej i najbardziej przekonywującej Marzanny oraz jej ciekawym zaprezentowaniu. Występ będzie oceniać profesjonalne jury, w skład którego wejdzie m.in. znana z serialu „Rodzinka.pl” Małgorzata Kożuchowska. Do konkursu mogą przystępować wszystkie klasy z krakowskich szkół, które do 21 marca zgłoszą swój udział w zabawie.

Tego samego dnia odbędzie się także w Bonarce wielki pokaz mody z udziałem modelek z programu Top Models oraz zawody młodych stylistów „Bój o strój”, których zmagania będą oceniane przez autorytety ze świata mody. Nabór do konkursu trwa na Facebooku Bonarki.

Zgłoszenia klas chcących przystąpić do wiosennego konkursu dla szkół przyjmowane są do 21 marca mailowo pod adresem p.zielinski@kuc.com.pl lub pod numerem telefonu 507 191 913.

, , , , , ,

Comments are closed.