Home » Dziecko, Moda, Uroda » Bój o strój – zwycięstwo w pięknym stylu
Mar
26

W Bonarce przez cały weekend trwały zapierające dech w piersiach konfrontacje na stylizacje, czyli finał konkursu „Bój o strój”. O uwagę klientów rywalizowały również najnowsze trendy i rabaty, a do starcia doszło też między marzannami. Ostatecznym zwycięzcą okazała się… moda.

To ona patronowała każdej części dwudniowego wydarzenia, nadawała ton i tempo zmaganiom, począwszy od dziecięcego konkursu na najpiękniejszą marzannę, przez pokaz mody, skończywszy na pojedynku drużyn stylistek i stylistów.

Najważniejszym wydarzeniem weekendu był pojedynek na trendy dwóch drużyn: żeńskiej i męskiej. Ich orężem była pomysłowość oraz ubrania dostępne w butikach Bonarki. To za ich pomocą miały udowodnić, że są lepsze od swego rywala. Efekt ich starań, tj. cztery stylizacje przygotowane na zadane wcześniej tematy, oceniało profesjonalne jury, w skład którego weszły m.in. Agnieszka Maciejak (czołowa projektantka), Maja Kasprzyk (redaktorka najlepszego polskiego modowego pisma VIVA! Moda) oraz Jola Czaja (stylistka gwiazd). Ostatecznie, minimalnie, rzutem na taśmę zwyciężyły panie – ale o tym, że nie było to łatwe zwycięstwo, niech świadczą gorące dyskusje, jakie toczyli ze sobą członkowie jury oraz fakt, że o wygranej zadecydowała dopiero czwarta, ostatnia kreacja. Oceniający byli pod takim wrażeniem pomysłowości uczestników, iż sami przyznali, że ubierając się w Bonarce, bez problemu można stworzyć kreację zgodną ze wszystkimi trendami. Po prostu modną.

W miniony weekend nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych. Zaprezentowane przez uczniów z krakowskich szkół kukły symbolizujące zimę były doprawdy pięknie wystrojone i cieszyły oko. Cieszyło również wielkie zaangażowanie młodych krakowian, którzy specjalnie na okazję konkursu w Bonarce przygotowali nie tylko marzanny, ale i skomplikowane układy choreograficzne wraz z wymyślnymi strojami. Starania dzieci oraz ich opiekunów doceniło jury, przyznając nie 3, ale aż 5 równorzędnych nagród.
Kolejnym punktem imprezy był przyciągający wielką rzeszę fanów pokaz mody, podczas którego znakomita większość marek z Bonarki zaprezentowała swe wiosenno-letnie kolekcje. Klienci po raz pierwszy mogli przekonać się, jak na żywo wyglądają trendy znane im wcześniej jedynie z katalogów i pism modowych. Na wybiegu przez pełne dwa dni aż roiło się od pomysłowych kreacji: począwszy od sportowych propozycji, przez casualowe, ale niebanalne stroje do pracy, skończywszy na wytwornych i eleganckich zestawach na wieczór. Każdy, kto uważnie przyglądał się strojom prezentowanym przez finalistki programu „Top Model”, bez problemu dobierze dla siebie modną stylizację, zgodną z obowiązującymi trendami.

Całość wydarzenia poprowadzili brawurowo Małgosia Kożuchowska (ambasadorka Bonarka City Center) oraz Piotr Gąsowski. Udało się im nie tylko wciągnąć klientów do zabawy, ale i stworzyć emocjonującą atmosferę, godną tego niecodziennego widowiska. To wszystko, by klienci mogli poczuć się wybornie.

, , , ,

Comments are closed.