Home » Moda » „Bój o strój”: W Bonarce rządzić będzie moda
Mar
22

Pokazy najnowszych kolekcji i finalistki Top Model, autorytety ze świata mody i obiecujący debiutanci, najpiękniejsza Polka oraz najbardziej roztańczony prowadzący. A do tego jeszcze rekordowe rabaty i dziecięca „Bitwa na Marzanny”. Najbliższy weekend w Bonarce (23-24 marca) zapowiada się imponująco.

To wtedy swe piękne oblicze zaprezentują nowe kolekcje, oczekiwane równie długo i niecierpliwie, co wiosna. Do tej pory trendy obowiązujące w sezonie wiosna/lato 2013 można było oglądać w żurnalach i pismach modowych. Teraz klienci Bonarki zobaczą je na wybiegu. Prezentować je będą finalistki Top Model, same niezmiennie znajdujące się w centrum zainteresowania od dłuższego czasu. Jeśli komuś coś wpadnie w oko – a jest na to duża szansa, gdyż swe nowe kolekcje zaprezentują wszystkie liczące się marki – będzie mógł kupić wymarzony strój po niższej cenie. Taką możliwość dadzą dziesiątki promocji, czekających na klientów tylko przez najbliższy weekend w bonarkowych rabatomatach.

A skoro już o strojach mowa – to w Bonarce po raz pierwszy rozegra się „Bój o strój”, czyli konfrontacje na stylizacje. W sobotę i w niedzielę naprzeciwko siebie staną dwie drużyny, kobieca i męska, które będą musiały stworzyć oryginalne i przebojowe kreacje. Na tyle przebojowe, by przekonać do siebie wymagające jury, w którym zasiądą Agnieszka Maciejak (projektantka gwiazd), Agnieszka Ścibior (redaktorka naczelna najlepszego polskiego pisma o modzie Viva! Moda) oraz Jola Czaja (stylistka polskich celebrytów). W której drużynie drzemie większy modowy potencjał? Rozstrzygnięcie już w niedzielne popołudnie, kiedy to ogłoszony zostanie werdykt jury.

Dzień wcześniej, o 12.00 w sobotę odbędzie się inna bitwa – bitwa na Marzanny. W szranki staną szkoły z Podgórza, które zaprezentują swe Marzanny. Dla autorów 3 najlepszych kukieł przewidziane są nagrody: bony na zakup przyborów szkolnych o wartości 500 zł w salonie Empik.

Równie atrakcyjny upominek można zdobyć w konkursie na Facebooku Bonarki (facebook.com/bonarkacitycenter) na najlepsze modowe zawołanie bojowe. 8 autorów najciekawszych haseł będzie mogło poddać się metamorfozie, tj. malowaniu w perfumerii Douglas oraz zakupach ze stylistą w salonie Simple. Podczas tych ostatnich zwycięzca otrzyma 50% zniżki na proponowaną kreację, zgodną z najnowszymi trendami.

Całość imprezy poprowadzi Małgorzata Kożuchowska – ambasadorka Bonarki oraz jednocześnie najpiękniejsza Polka. Towarzyszyć jej będzie przez 2 dni Piotr Gąsowski, najbardziej roztańczony spośród wszystkich prezenterów. Sztuki tej nauczył się, będąc gospodarzem programu „Taniec z gwiazdami”.

W sobotę i w niedzielę „Bój o strój” rozpocznie się o 12.00 i potrwa aż do 19.00. W trakcie pokazów dla klientów organizowane będą liczne konkursy z atrakcyjnymi upominkami od najemców. Pytania ze sceny zadawać będą prowadzący i już teraz można ogłosić, że będą szczodrze rozdawać nagrody.

, , , ,

Comments are closed.