Home » Dziecko » Anioły zwiastują wielkanoc
Mar
23

Anioły zwiastują wielkanoc

Dom Aniołów Stróżów stworzyli i od prawie 20 lat prowadzą w Katowicach-Załężu wspaniałomyślni ludzie dla dzieci z tej dzielnicy miasta. W tym roku Anioły przygotowują się do Wielkanocy razem z inwestorem III etapu osiedla Dębowe Tarasy. Zapraszają w sobotę, 23 marca, do wspólnej zabawy dzieci z tego katowickiego osiedla.

Jeśli będzie pogodny dzień, maluchy poszukają Zajączka podczas gry terenowej z prezentami (start o godz. 12.00). Jeśli pogoda nie dopisze, w Biurze Sprzedaży inwestora (ul. J. Baildona 24c/1) odbędą się warsztaty dekorowania pisanek i tworzenia świątecznych ozdób (w godz. 11.00-15.00).

Na osiedle Anioły przybędą z kiermaszem, na którym będzie możliwość kupienia ręcznie wykonanych świątecznych akcesoriów.  Zebrane pieniądze pomogą Aniołom w zrealizowaniu wakacyjnych marzeń podopiecznych Domu.

Dla wszystkich gości organizatorzy przygotowali wielkanocny poczęstunek.

Na tydzień przed imprezą mieszkańcy zasiedlonej już części osiedla otrzymali listy z zaproszeniami. Dołączono do nich płyty z programem do rozliczania PIT i prośbę o przekazanie 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów”.

Więcej informacji o działalności Stowarzyszenia można znaleźć na stronie www.anioly24.pl oraz na  www.facebook.com/DomAniolowStrozow

, , ,

Comments are closed.