Home » Biznes, konferencje » Alfavox zaprezentował alfa Video Contact Center podczas targów Call Center World 2013
Mar
16

W trakcie tegorocznych targów Call Center World w Berlinie Alfavox – wraz ze swoim niemieckim partnerem, firmą absolute.contacts – przedstawił branży swój najnowszy produkt – alfa Video Contact Center. Rozwiązanie zostało już wdrożone i docenione m.in. w Alior Sync.

Uczestnicy targów mieli okazję zobaczyć demo systemu i sprawdzić, jak działa on zarówno od strony agenta, jak i klienta.

Targi były dla nas doskonałą okazją do pokazania alfa Video Contact Center na żywo. Każdy mógł zaznajomić się z możliwościami zarówno modułów video oraz chat, jak i pełnego środowiska w ramach platformy contact center – w świetle własnych potrzeb i oczekiwań. Inaczej poznaje się coś – zwłaszcza tak zaawansowanego jak system informatyczny – z opowieści czy z opisu, a zupełnie inaczej dzięki bezpośredniemu doświadczeniu pracy z takim systemem. Ciekawość widzów wzbudziła przede wszystkim możliwość współdzielenia formularzy i dokumentów oraz udostępniania plików i linków przez agenta – opowiada Janusz Tomiczek, prezes Alfavox.

Tegoroczne targi zgromadziły 250 wystawców oraz kilka tysięcy zwiedzających, zainteresowanych nowinkami w branży call/contact center.  Tematyką CCW 2013 była komunikacja oraz dialog z klientem. alfa Video Contact Center to właśnie dodatkowy kanał komunikacji z klientem, który można wykorzystać w biurach obsługi klienta w bardzo różnych branżach i sektorach, call centers czy wirtualnych oddziałach banków. Rozwiązanie daje możliwość bezpośredniego kontaktu z konsultantem czy doradcą twarzą w twarz lub bazując na komunikacji chat, ale z domu czy innego miejsca dogodnego dla klienta.

Targi niewątpliwie spełniły nasze oczekiwania. Demo alfa Video CC cieszyło się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Odzew osób, które zapoznały się z możliwościami funkcjonalnymi i technicznymi rozwiązania, był bardzo pozytywny. Wszyscy jasno klasyfikowali rozwiązanie jako innowacyjne, wyróżniające nas wśród konkurencji, dające duże możliwości w zakresie pozyskania klientów i podniesienia poziomu obsługi aktualnych. Podczas targów nawiązaliśmy kontakty przede wszystkim z przedstawicielami niemieckich firm, którzy chcieli poznać zarówno nasze sztandarowe produkty, jak i właśnie najnowszy i bardzo przyszłościowy system alfa Video CC, odwiedzili nas także oczywiście przedstawiciele polskich firm – podsumowuje Janusz Tomiczek.

Call Center World to jedne z największych targów branżowych na świecie. Są one okazją do obserwowania najlepszych w branży, dzielenia się doświadczeniami i przemyśleniami oraz zdobywania nowej wiedzy.

 

,

Comments are closed.