Home » Biznes, Wydarzenia » Alfavox o nowościach w branży na Customer Contact Center 2013
Mar
25

19-21 marca 2013 firma Alfavox bierze udział w drugiej edycji spotkania dla managerów, praktyków i ekspertów branży customer contact center, organizowanego przez Instytut Zarządzania Contact Center. Tegoroczne Customer Contact Center 2013 odbywa się pod hasłem „najważniejsze wyzwania i trendy dla usług”.

Cieszymy się, że możemy porozmawiać w gronie specjalistów na temat nowości, o których dyskutuje się aktualnie w branży – mówi Janusz Tomiczek, prezes Alfavox. – Naszym najważniejszym tematem jak zwykle jest kanał video, który mocno rozwijamy.

alfa Video Contact Center to dodatkowy kanał komunikacji z klientem, który można wykorzystać w biurach obsługi klienta w bardzo różnych branżach i sektorach, call centers czy wirtualnych oddziałach banków. Rozwiązanie daje możliwość bezpośredniego kontaktu z konsultantem czy doradcą twarzą w twarz, ale z domu czy innego miejsca dogodnego dla klienta.

Jesteśmy świeżo po prezentacji podczas targów Call Center World 2013, więc z pewnością nasze horyzonty się poszerzyły i będą podstawą do merytorycznych i – mam nadzieję – bardzo owocnych dyskusji z obecnymi na spotkaniu firmami i specjalistami – dodaje Janusz Tomiczek.

Spotkanie Forum Call Center to wydarzenie, podczas którego można nie tylko usłyszeć o ciekawych rozwiązaniach, ale przede wszystkim pogłębić temat, podzielić się opiniami, poznać najnowsze wiadomości i idee dotyczące branży. Na Spotkaniach Forum Call Center czas prezentacji to dużo więcej niż czas wystąpienia podczas sesji wykładowych czy warsztatów. Dzięki interaktywnej formule organizatorzy angażują uczestników oraz ekspertów w dyskusję służącą pogłębieniu poruszanych tematów przez cały czas spotkania.

W I Spotkaniu Forum Call Center wzięło udział 45 managerów branży customer contact center reprezentujących organizacje z całej Polski. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele sektora finansowego, logistycznego, usług outsourcingowych oraz IT.

,

Comments are closed.