Home » Konkursy » Sfotografuj miłość w Bonarce i wygraj cenne nagrody
Lut
13

Bystre oko, aparat fotograficzny oraz kreatywność – oto warunki, jakie trzeba spełnić, by wziąć udział w organizowanym przez Bonarkę oraz Fundację B2Art konkursie na najlepsze zdjęcie poświęcone miłości. Nagrodami są kamera, odtwarzacz mp3 oraz bilety do kina. Zgłoszenia można wysyłać do 14 lutego.

Mimo że luty to przecież środek mroźnej zimy, okazji do zrobienia pełnych ciepła , inspirujących, fotografii na powyższy temat z pewnością nie będzie brakować. Jest to wszak miesiąc zakochanych, Walentynki tuż tuż i w powietrzu unosi się wyczuwalna romantyczna atmosfera. Wystarczy zatem uważnie rozejrzeć się po Bonarce, by natrafić na ślad, oznakę lub przejaw miłości, a następnie sfotografować go i wysłać na adres konkurs@sztukafotografii.org. Dopuszczalna jest komputerowa obróbka fotografii, by jeszcze bardziej uwypuklić jej szczególny charakter. Ważne, by zdjęcie było zrobione w Bonarce.

15 lutego jury wybierze 3 zwycięzców, którzy otrzymają kamerę HD, odtwarzacz mp3 lub bilety do kina. A 17 lutego w Bonarce rozpocznie się pokonkursowa wystawa najciekawszych fotografii, które zostały nadesłane w ramach wydarzenia.

Więcej informacji na stronie www.sztukafotografii.org.

, ,

Comments are closed.