Home » Biznes » Getin Bank – najlepszy kredyt gotówkowy stycznia
Lut
08

Getin Bank po raz kolejny potwierdził swoją wysoką pozycję na rynku bankowym, zajmując pierwsze miejsce w przygotowanym przez TotalMoney.pl rankingu kredytów gotówkowych. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta w Getin Banku jest niższa nawet o 700 zł od ofert konkurencji. Najniższe na rynku oprocentowanie nominalne i miesięczna rata, a także zerowa prowizja to najważniejsze atuty zwycięskiej oferty Getin Banku.

W styczniowym rankingu TotalMoney.pl eksperci porównali oferty kredytów gotówkowych 22 wiodących banków. Przyjęli, że o kredyt w wysokości 5 000 zł z okresem spłaty 12 miesięcy ubiega się konsument zarabiający 4 050 zł netto i zatrudniony na umowę o pracę.

Getin Bank zaproponował miesięczną ratę w wysokości ok. 437 zł. Jeśli dodamy, że prowizja Banku wynosi 0 proc., a oprocentowanie nominalne jest na poziomie jedynie 8,7 proc., otrzymamy najbardziej atrakcyjną propozycję kredytową na rynku. Całkowita kwota do zapłaty przez Klienta w Getin Banku wynosi niecałe 5 239 zł i jest o ponad 700 zł niższa od całkowitej kwoty do zapłaty w banku z ostatniego miejsca w zestawieniu!

Więcej informacji na: www.totalmoney.pl.

, ,

Comments are closed.