Home » Biznes » Finał UPRISER już za 4 dni!
Lut
25

Finał UPRISER już za 4 dni!

Znamy już pełną listę finalistów UPRISER. Ostatnia wejściówka powędrowała w czwartek do zwycięzcy Mobile Trends Award w kategorii mobilny start-up. Tym samym rozpoczęły się intensywne przygotowania do pierwszego finałowego pitch session, które odbędzie się 28 lutego br. w Krakowskim Parku Technologicznym.

Przed UPRISER Committee postawiliśmy niezwykle poważne zadanie. Inicjatywa UPRISER ma formułę grand prix. Oznacza to, że do finału mogły dostać się tylko najlepsze projekty, zwycięzcy innych inicjatywach start-up`owych – tłumaczy Marcin Bielówka, z Funduszu Zalążkowego KPT.

Przedstawiciele UPRISER odwiedzając najlepsze imprezy start-up`owe w Polsce zaprosili do finału laureatów TEDx Kraków Award, e-biznes Festiwal, Startup Boat, Startup Weekend Trójmiasto, Startup Weekend Poznań, Startup Weekend Kraków oraz Mobile Trends Award. Laureatom innych inicjatyw start-up`owych udostępniony został również formularz rejestracyjny na stronie inicjatywy.

Szykuje się zacięta walka. Mogę z całym przekonaniem powiedzieć, że poziom finałowych projektów jest na tyle wysoki, że szanse są mocno wyrównane, ale niech zwycięży najlepszy!– dodaje Marcin Bielówka.

Decyzja o tym kto dołączy do UPRISER team leży w rękach jury złożonego z grona znanych, cenionych i przede wszystkim doświadczonych w działalności biznesowej, ale też budowaniu i rozwijaniu start-up`ów osób, jak m.in. Rafał Han, Kuba Krzych, Marek Przystaś czy Jaromir Działo.

Więcej o inicjatywie na stronie www.upriser.pl

Na wszelkie pytania odpowie nasz broker technologiczny:
dr Joanna M. Wasiluk
e: joanna.wasiluk@fzkpt.pl
t.: +48 (12) 387 81 60

Inicjatywa realizowana w ramach działań promujących projekt „Inkubowanie nowych innowacyjnych spółek w Krakowskim Parku Technologicznym” realizowany przez Fundusz Zalążkowy KPT ze środków Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013.

, , ,

Comments are closed.