Home » Styl życia » Realizacja noworocznych postanowień z AP Edukacja
Sty
14

Ogólnopolska sieć placówek edukacyjno-szkoleniowych AP Edukacja zachęca do podjęcia wyzwania i realizacji noworocznych postanowień.

AP Edukacja zaprasza wszystkie osoby pragnące wyzwań, rozwoju i odnalezienia nowej pasji do skorzystania z szerokiej oferty kierunków kształcenia oraz kursów i szkoleń.

Ponieważ początek nowego roku jest najlepszym czasem na rozplanowanie swoich działań szkoła zachęca do podjęcia nauki na atrakcyjnych i bezpłatnych kierunkach. Warto skorzystać z szansy, ponieważ w AP Edukacja wciąż trwa zimowy nabór na ciekawe kierunki, które mogą być przepustką do wymarzonej pracy.

W ofercie AP Edukacja znajduje się również Policealna Szkoła Medyczna, która jest wspaniałą możliwością niesienia pomocy innym. Tegoroczny finał WOŚP poświęcony był najmłodszym i najstarszym obywatelom Polski. Dzięki szerokiej ofercie kierunków medycznych w AP Edukacja młodzi ludzie mogą nieść pomoc innym i podnosić świadomość Polaków, którzy dotąd nie zauważali problemów z jakimi borykają się schorowane osoby starsze w naszym kraju.

AP Edukacja zachęca również do skorzystania z oferty kursów krótkich: językowych, kulinarnych, komputerowych, fotograficznych czy hobby, by odnaleźć nowe lub rozwinąć swoje dotychczasowe pasje. Jeśli przez święta przybyło nieco kilogramów, a rozleniwiony umysł potrzebuje treningu warto skorzystać z kursów tj. fitness Basic, dietetyka, fotografia cyfrowa, decoupage i wielu innych dostępnych w ofercie szkoły. Warto podjąć nowe wyzwania i realizować swoje postanowienia noworoczne wraz z AP Edukacja!

Szkoły prowadzone w ramach AP Edukacja mają uprawnienia szkół publicznych i kształcą w oparciu o autorskie programy nauczania.

Z nauki w szkole skorzystało już ponad 175 tys. osób, w 20 placówkach w największych miastach w Polsce.

W ramach AP Edukacja prowadzone są licea ogólnokształcące, gimnazja, szkoły policealne, kursy zawodowe oraz szkolenia dla firm i instytucji.

************************************
By uzyskać więcej informacji
skontaktuj się z najbliższym oddziałem AP Edukacja:

www.apedukacja.pl
0 801 400 300
apedukacja@apedukacja.pl

, , ,

Comments are closed.