Home » Konkursy » Kolejna nagroda dla Pinio
Sty
25

Kolejna nagroda dla Pinio

Najnowsza kolekcja „Parole” marki Pinio, zwyciężyła w kategorii „meble dziecięce i młodzieżowe”, w jedenastej edycji konkursu „Meble Plus – Produkt Roku”.
Po zdobyciu tytułu „Diament Meblarstwa 2013” polski producent mebli dla dzieci został wyróżniony po raz kolejny. Jedenastą edycję konkursu „Meble Plus – Produkt Roku” reprezentowało 39-osobowe Jury, w skład którego weszli architekci, projektanci wnętrz, przedstawiciele salonów meblowych, hurtowni akcesoriów i elementów meblowych, uczelni, instytucji i stowarzyszeń związanych z branżą meblową. Jury wybrało zwycięzców i wyróżnionych w 15 kategoriach.

Świat wykreowany w nagrodzonej kolekcji „Parole” przypomina bajki Andersena – jest magiczny, niedzisiejszy i rozwija dziecięcą wyobraźnię. Wpisuje się w trend baśniowego romantyzmu we wnętrzach. Wysmakowane drobiazgi, możliwość zmiany motywów graficznych, nadrukowanych na drzwiach szafy i komody, bezproblemowy powrót do pierwotnej wersji mebla w kolorze białym i delikatne bryły mebli zdobyły uznanie jurorów i całej branży wnętrzarskiej.

„Bardzo cieszy nas zdobyta nagroda. Nie zdążyliśmy jeszcze ochłonąć po Diamencie Meblarstwa a już mamy kolejną prestiżową nagrodę, a mianowicie tytuł Produktu Roku. Nagroda przyznana przez ludzi z branży to wielki powód do dumy. Stawiamy na dobry polski design i to się sprawdza – powiedział Michał Błaszak, Brand Manager Pinio.

, , ,

Comments are closed.