Home » Biznes » Getin Bank przedłuża promocję „Rachunek firmowy z prezentem”
Sty
03

W odpowiedzi na duże zainteresowanie Klientów, Getin Bank przedłuża promocję „Rachunek firmowy z prezentem”. Przedsiębiorcy, którzy do końca czerwca 2013 roku otworzą Konto Firmowe w Getin Banku oraz będą dokonywać transakcji kartą płatniczą na kwotę minimum 600 zł miesięcznie, otrzymają atrakcyjne upominki.

Getin Bank oferuje szeroki wybór produktów i usług dedykowanych dla przedsiębiorców. Popularny wśród Klientów biznesowych rachunek Moja Firma daje możliwość wyboru atrakcyjnych rozwiązań finansowych oraz zapewnia dostęp do licznych korzyści. Przedsiębiorcy mogą realizować bezpłatne przelewy elektroniczne oraz przelewy do ZUS i US, otrzymują dodatkowe premie za saldo, dostęp do rachunków pomocniczych w ramach konta głównego, pakiet bezpłatnych ubezpieczeń z opcją zwrotu ewentualnych kosztów sądowych, bezpłatny dostęp do informacji prawnych oraz dostęp do konta przez Internet.

Dodatkowo, przez ostatni rok przedsiębiorcy, którzy korzystają z rachunku Moja Firma mogli otrzymać wyjątkowe upominki w ramach promocji „Rachunek firmowy z prezentem”. W odpowiedzi na duże zainteresowanie ofertą, Getin Bank przedłuża promocję o kolejne pół roku. Dla przedsiębiorców, którzy do końca czerwca 2013 roku otworzą Konto Firmowe oraz będą dokonywać transakcji bezgotówkowych jedną z bezpłatnie wydawanych kart na kwotę minimum 600 zł miesięcznie przygotowano upominki: ekspres do kawy Espresso Essenza lub urządzenie wielofunkcyjne Epso Styl SX125 (drukarka, skaner albo kopiarka).

Regulamin promocji i oświadczenie o przystąpieniu do promocji „Rachunek firmowy
z prezentem” dostępne na stronie www.getinbank.pl.

, ,

Comments are closed.