Home » Konkursy » Życzliwość zostanie nagrodzona
Gru
06

Życzliwość zostanie nagrodzona

Za piękne życzenia – nagroda! Centrum Handlowe Solaris Center ogłosiło konkurs na najpiękniejsze życzenia dla fanów swojego fanpage’a. Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody, na które składają się zestawy kosmetyków, bony i książki kucharskie.

„Z okazji nadchodzących świąt życzę Ci…” – i tu dla wielu z nas zaczyna się nie lada problem. Wymyślenie pięknych i oryginalnych życzeń niejednokrotnie jest zadaniem znacznie trudniejszym niż kupienie bliskim wymarzonych prezentów. Jednak rym razem naprawdę warto się wysilić! Solaris Center uruchomiło na swoim profilu facebookowym aplikację konkursową, dzięki której można wygrać wspaniałe nagrody! Wystarczy mieć osiemnaście lat, być fanem Solaris Center na facebooku, uruchomić aplikację konkursową i wpisać jak najpiękniejsze świąteczne życzenia skierowane do innych miłośników wspomnianego centrum. Zwycięzcami zostaną autorzy najpiękniejszych wpisów.

Konkurs odbędzie się w dwóch edycjach: 6-13 i 14-20 grudnia. Laureaci zostaną wyłonieni na drodze glosowania przez fanów Solaris Center. Każdy użytkownik może zamieścić jedne życzenia i raz dzienne zagłosować na jedno życzenie. Nagrody będzie można odebrać w siedzibie dyrekcji CH Solaris Center.

Regulamin konkursu oraz więcej informacji dostępne są na stronie www.solariscenter.pl i na facebooku (facebook.com/SolarisCenterOpole).

, ,

Comments are closed.