Home » Biznes, Finanse firmy, Przedsiębiorczość » UPRISER wspiera środowisko start-up`owe
Gru
20

Inicjatywa UPRISER wystartowała we wrześniu br. otwierając przed najlepszymi projektami biznesowymi z sektora ICT drzwi do grona UPRISER team. Przez ten krótki czas UPRISER bywał i rozdawał zaproszenia-przepustki laureatom najciekawszych imprez strat-up`owych w Polsce.

UPRISER przechodząc na formułę grand prix nawiązał współpracę na zasadzie partnerstwa inwestycyjnego z czołowymi inicjatywami start-up`owymi w Polsce. Podwyższenie poprzeczki okazało się konieczne ze względu na ogromną ilość spływających pomysłów. Teraz trafiają już wyselekcjonowane – finałowe projekty imprez strat-up’owych, najciekawsze pod względem koncepcyjnym, jak i biznesowym.

– Imprezy start-up’owe to rzeczywiście świetny pomysł. Inicjatywy, w których wzięliśmy udział dają szansę dobrze poznać pomysłodawców, a także to co ich motywuje do pracy. Najlepsze projekty – czyli to czego poszukujemy – to przede wszystkim pasja i ogromny ładunek pozytywnej energii ludzi, którzy je tworzą. Jurorzy oceniający pomysły to doświadczeni biznesmeni. Ich wiedza i znajomość branży daje nam niemal gwarancję, że zwycięskie projekty, którym wręczamy zaproszenia do finału UPRISER są na właściwym poziomie – mówi Marcin Bielówka z Funduszu Zalążkowego KPT. – To właśnie dzięki takim prestiżowym imprezom, angażującym się w nie osobom które pomagają dopracować pomysły – stają się lepsze, atrakcyjniejsze i przede wszystkim rokujące.

Imprezy, konkursy, eventy start-up’owe to ważny element szeroko rozumianego środowiska pomysłodawców. Dają bowiem najlepszym możliwość dopracowania, ale także przekształcenia pomysłu w dobrze prosperujący biznes. UPRISERteam wspiera najlepsze pomysły nie tylko finansowo, ale przede wszystkim merytorycznie. Daje możliwości skorzystania z doświadczenia tych, którzy w prowadzeniu biznesu są najlepsi. Tylko w przeciągu ostatnich trzech miesięcy UPRISER był obecny i wręczał przepustki do UPRISER tema na sześciu dużych inicjatywach, jak: E-biznes festiwal, Startup Weekend Poznań, Startup Weekend Trójmiasto, TEDxKraków Award, czy StartupBoat.

Więcej informacji o inicjatywie na: www.upriser.pl
Na wszelkie pytania odpowie nasz broker technologiczny:
dr Joanna M. Wasiluk
e: joanna.wasiluk@fzkpt.pl
t.: +48 (12) 387 81 60

Inicjatywa realizowana w ramach działań promujących projekt „Inkubowanie nowych innowacyjnych spółek w Krakowskim Parku Technologicznym” realizowany przez Fundusz Zalążkowy KPT ze środków Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013.

, , ,

Comments are closed.