Home » Nauka i edukacja » Top Talent Hotel Management – program dla profesjonalistów
Gru
04

Dobiegła końca druga edycja programu Top Talent Hotel Management. Pracownicy Grupy Hotelowej Orbis i jej partnera strategicznego Accor, otrzymali certyfikaty ukończenia studiów z zakresu zarządzania w hotelarstwie. Studia prowadzone są z podziałem na bloki tematyczne, a ich program został opracowany wspólnie z Uniwersytetem Łódzkim.

W tegorocznej edycji wzięli udział uczestnicy z Polski, Rosji, Litwy, Węgier, Czech i Ukrainy. Top Talent Hotel Management to program studiów podyplomowych, stworzony w 2011 roku przy współpracy Grupy Hotelowej Orbis z Uniwersystetem Łódzkim. Studia trwające 10 miesięcy skierowane są do pracowników hoteli, którzy chcą poszerzyć wiedzę, horyzonty i know-how, aby w najbliższej przyszłości objąć wyższe stanowiska w strukturach firmy. Program przygotowuje osoby z odpowiednimi predyspozycjami do zarządzania danym hotelem.
Dzięki studiom pracownicy mogą rozwijać swoją karierę zarówno w hotelach w Polsce, jak i za granicą. W tym celu, zajęcia prowadzone są w języku angielskim przez uznanych profesorów z Uniwersystetu Łódzkiego oraz ekspertów Grupy Hotelowej Orbis. Modułowy tryb zajęć w czterech sesjach pozwala studentom na połączenie pracy z efektywnym uczestniczeniem w programie.

Tegoroczna edycja została oficjalnie zakończona 19 listopada br. podczas gali wręczenia certyfikatów ukończenia programu w hotelu Mercure Warszawa Grand. Prezes Grupy Hotelowej Orbis, Laurent Picheral osobiście wręczył 22 studentom dyplomy, wyrażając wdzięczność za ich pracę i zaangażowanie.
„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że już drugi raz zostaliśmy partnerem programu Top Talent. W tym roku jest on bardzo międzynarodowy, 40% studentów pochodzi spoza Polski.”- powiedział Profesor Tomasz Domański, zarządzający programem „International Hotel Management”.

Każdy student jest pewien, że od razu po zakończeniu programu będzie mógł wykorzystać zdobytą wiedzę w pracy. Podczas studiów, pracownicy są wdrażani w tematy z zakresu między innymi: zarządzania projektem, zarządzania finansami, audytu oraz zarządzania pokojami.

„Top Talent Hotel Management Program ma za zadanie nie tylko podnieść kwalifikacje uczestników, ale także ułatwić wymianę doświadczeń. Uczestnicy poznają tajniki i specyfikę pracy w innych działach, a także markach z naszego portfolio. Mam nadzieję, że wszyscy będą przekazywać zdobytą wiedzę swoim zespołom i zachęcali ich do kontynuowania ścieżki rozwoju w naszych hotelach” – powiedziała Katya Sokolsky, Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Orbis S.A.

, , , ,

Comments are closed.