Home » Oni, Uroda » Prezenty pachnące uwodzeniem
Gru
13

Prezenty pachnące uwodzeniem

Na okazję zbliżającej się gwiazdki podrzucamy pomysły na nietypowe – bo tylko dla dorosłych – prezenty pod choinkę. Prezenty pachnące uwodzeniem.

Olejek feromonowy do masażu, pieszczot i zabaw erotycznych
K2 Pheromones to pierwszy i na razie jedyny na świecie, naturalny olejek erotyczny, oparty w 100% na wyciągach roślinnych, pozyskiwanych z ekologicznych źródeł. Nie zawiera silikonów, perfum, konserwantów, ani przeciwutleniaczy.
Nowy olejek do masażu erotycznego posiada dwa najlepiej przeba dane feromony ludzkie: Androstadienon oraz Estratetraenol, które według badań zwiększają podniecenie seksualne aż o 200 procent w porównaniu do placebo.
K2 Pheromones osiąga swą maksymalną moc stymulacyjną w ciągu kilkunastu minut. Dzieje się tak, gdyż feromony emitowane przez ludzkie ciało w podprogowy sposób pobudzają organ VNO, zwiększając stopniowo podniecenie seksualne i potęgując doznania erotyczne.
Olejek K2 dostępny na www.feromony.pl w cenie 172 zł.

Atrakcyjność zamknięta w butelce
Jeśli korzystasz z perfum z wyższej półki, w swojej łazience zdecydowanie powinieneś mieć coś jeszcze. Feromony Pheromax są nie tylko świetnym dodatkiem do zwykłych perfum, bo pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, ale wysyłają też sygnały o naszej gotowości seksualnej. Pheromax jest określany, jako produkt klasy Hi-tech – gwarantuje niesamowicie wysokie stężenie feromonów na poziomie 0,035%. Zawieradwa podstawowe feromony działające na płeć przeciwną (Androstenol, Androstenon) oraz nowy, niedawno odkryty Androstadienon.
Działanie Pheromax cechuje się silnym pobudzeniem seksualnym, wzrasta spontaniczność, błyskotliwość, a także pewność siebie osoby go stosującej.

Dostępne na www.feromony.pl w cenie 269zł.

Najbardziej zaawansowane technicznie feromony na rynku europejskim

BTB for Man to zapach prawdziwego mężczyzny. BTB woman z kolei to woń uwodzicielskiej kobiety. Sześć czystych feromonów ludzkich podkreśla Twoją osobowość i sprawia, że otoczenie postrzega Cię, jako osobę stanowczą i dominującą.
Jak działa BTB?
BTB to feromony nie tylko o charakterze seksualnym, ale również socjalnym. Działają jak zapachowy afrodyzjak. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni chętniej Cię słuchają, są szczerze zainteresowani Twoją osobą i tym, co mówisz. Wzbudzasz respekt i zainteresowanie innych ludzi.
BTB to feromony, które w pierwszej kolejności otwierają ludzi, następnie w kontekście erotycznym stymulują seksualnie. Ponieważ BTB poprawia kontakt i otwiera otoczenie, jest również idealnym produktem dla zastosowań biznesowych. W sytuacjach intymnych BTB potęguje doznania partnera.

Dostępne na www.feromony.pl w cenie 183 zł.

Feromony The Edge Woman
The EDGE Woman to feromony oparte na najwyższej jakości związkach (czystość powyżej 98%), które skutecznie podkreślają osobowość osoby je stosującej. To sprawdzony sposób na wyróżnienie się z tłumu. Aplikując je określasz swoją pozycję w grupie, stajesz się dominująca, przebojowa i towarzyska, a przy tym nieporównywalnie śmielsza i pewna siebie.
Feromony The EDGE Woman wydobywają naturalne piękno kobiety, budząc pożądanie otaczających ją mężczyzn i zazdrość obserwujących kobiet. Związki te stosują osoby, które chcą:
• podrywać i uwodzić
• podkreślić swoją osobę
• zwiększyć pewność siebie
• dobrze się bawić
The EDGE Woman posiada delikatny, kwiatowy zapach. Wysokie stężenie – 2, 5mg feromonów w 25ml flakonie, to z kolei gwarancja najlepszego stosunku jakości do ceny. The EDGE, obok naturalnego feromonu – Estratetraenolu, zawiera dodatkowo dwa silne, nieujawnione przez producenta związki, które znacząco podnoszą działanie głównej substancji.
Bardzo wydajny – 25ml flakon pozwala aż na 220 pełnych aplikacji – wystarcza na ponad 5 miesięcy użytkowania przy założeniu, że korzystamy z feromonów cztery dni w tygodniu. Dołączony atomizer umożliwia natomiast łatwą i dyskretną aplikację w dowolnym momencie.

Dostępne na www.feromony.pl w cenie 126zł

, , ,

Comments are closed.